باور نکردنی هند راه اندازی وب سایت در چین, عربی و اسپانیایی

این سایت که قبلا در دسترس در زبان های انگلیسی و هندی.

باور نکردنی, هند, وب سایت راه اندازی شده است در عربی و چینی و اسپانیایی برای جذب گردشگران از این کشورها است. در سخنرانی خود در راه اندازی وب سایت, گردشگری, وزیر Prahlad سینگ پاتل گفت: هدف از این چند زبانه وب سایت به نمایش گذاشتن انواع محصولات گردشگری هند در یک پلت فرم جهانی و افزایش آگاهی گردشگری, جاذبه ها و فرصت های ارائه شده توسط گردشگران با شخصی و متنی دیجیتال تجربه است.

“امروز هند باور نکردنی وب سایت و نرم افزار تلفن همراه شد, در راه اندازی, چینی, عربی و اسپانیایی زبان با هدف اصلی از به طور موثر ارتباط با بازدید کنندگان در کشورهایی که این زبان غالب از طریق وب و سیستم عامل رسانه های اجتماعی و در نتیجه ایجاد ارتباط بهتر با آنها,” او گفت:.

اخبار مرتبط

این سایت که قبلا در دسترس در زبان های انگلیسی و هندی. در سال 2019 هند شاهد ورود بیش از 10.9 میلیون گردشگر خارجی که حدود شش لاخ مردم سخن چینی حدود دو لاخ صحبت عربی و 1.25 لاخ صحبت در اسپانیایی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im