گسترش روز افزون Covid-19 خارج چنای نگرانی کارشناسان

حتی به عنوان چنای همچنان به عنوان مرکز عصبی از coronavirus گسترش, آنچه باید نگران تامیل نادو دولت این است که این عفونت در حال گسترش به مناطق. از مجموع 62,087 موارد مثبت در تامیل نادو که از 22 ژوئن چنای به تنهایی تا به حال 42,752 موارد است. اما سهم این مناطق شده است افزایش بیش از 10 روز گذشته. در ژوئن 12, آنها اختصاص فقط 25 درصد از عفونت های جدید اما در ژوئن 22, سهم خود را افزایش یافته بود به 45 درصد است.

این است که به وضوح نشانه ای از جامعه انتقال هشدار کارشناسان پزشکی. T یعقوب جان یک Virologist و استاد سابق در مسیحی کالج پزشکی وللر گفت: شواهدی وجود دارد از جامعه انتقال در مناطق. عفونت خواهد شد برای اولین بار در شهر و سپس ضربه زدن به روستاها.

سورش کومار, مشاور, بیماری های عفونی بیمارستان آپولو همچنین توافق کردند.

“به عنوان پزشکان ما شاهد بسیاری از بیماران روزانه بدون هیچ گونه مناسب و تاریخچه تماس با هر ثابت covid موارد یا هر استاندارد عامل خطر مانند رفتن به خارج از کشور یا از کشور دیگری. آنها فقط در جامعه و بدون هر گونه عامل خطر برای Covid و تست آنها مثبت است. این نشان می دهد که جامعه گسترش اتفاق افتاده است. برای یک مبتنی بر شواهد جواب ما نیاز به یک جامعه بزرگ مطالعه,” او گفت:.

مادورای بدترین ضربه

گسترش به مناطق بوده است تیز در چهار روز گذشته. مادورای بدترین تحت تاثیر قرار. روز دوشنبه معبد شهر شاهد افزایش 153 جدید, موارد مصرف مجموع شمارش به 849 برابر 550 در ژوئن 19.

سنبله مجبور شده است که دولت اعلام 7 روز کل مستند در مادورای محدوده شرکت و برخی از مناطق در این منطقه از ماه ژوئن 24 تا 30. این شرح گسترده مستند اعلام کرد از ماه ژوئن 19 تا 30 در چنای و آن سه همسایه ولسوالی Thiruvallur, Kancheepuram و Chengapattu با توجه به افزایش تعداد موارد است.

به طور مشابه عفونت در Thiruvanamalai رز به 1,199 در 22 ژوئن برابر 853 در ژوئن 19. این الگو شده است که در بسیاری از مناطق دیگر هر چند تعداد نسبتا کم است.

در ضمن با کروناویروس عفونت افزایش در مناطق جنوبی تامیل نادو وزیر Edappadi K Palaniswami خواهد بود تور Coimbatore و Tiruchi برای سه روز آینده به بازرسی پروژه های مختلف و بررسی اقدام های گرفته شده حاوی ویروس است.

روز سه شنبه دولت دیدم 2,516 بیشتر افراد آلوده شدن با 1,380 در چنای.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *