ورودی 25 ساله Rep. مدیسون Cawthorn تازه برای تحویل محافظه کار پیام

HENDERSONVILLE, کارولینای شمالی — مدیسون Cawthorn نمی خواهد جرات انتقاد از “ما رئیس جمهور” با وجود رئیس جمهور تهمت جانبداری با او خواه اصلی رقیب در یک مسابقه 24 ساله به پایان رسید تا برنده.

اما Cawthorn را ندا حزب جمهوری خواه برای فاقد همدلی چیزی که او گفت: برنده خواهد شد او علامت مراتع را پیر کنگره صندلی به عنوان حزب نامزد در ماه نوامبر تقریبا یک چیز مطمئن در کارولینای شمالی غربی منطقه که در آن در سال 2016 ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک رقیب هیلاری کلینتون توسط 17-حاشیه رای.

“من رأی دهندگان بودند نه در خارج وجود دارد با رای دادن علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما مردم کارولینای شمالی غربی را به خوبی به cronyism,” Cawthorn, 24 گفت واشنگتن آزما در خانه اش straddled در دو انتهای جدول اتاق ناهار خوری خود با رکود از ژولیوس سزار و کلئوپاترا.

محافظه کاران از این بخش از دولت را به خوبی به مردم گفتن آنها چه کاری انجام دهید و یا کسانی که به رای دادن برای او گفت.

“آنها بسیار مردم فهیم گفت:” از 40,000 اولیه رای دهندگان. “آنها فردگرا آنها ناهموار است. آنها را به خوبی به خارجی ها. و شما می دانید آنها گفت: “این پسر ما کوه است.”

به همین دلیل ابتدایی خود را رقیب و مراتع’ دست انتخاب جانشین Haywood شهرستان حزب جمهوری خواه رئیس Lynda بنت 62 از دست داده پیشنهاد او سه شنبه گذشته و جوان سرمایه گذار املاک و مستغلات نامزد جمهوری خواه برای منطقه 11 یک یاقوت قرمز بخشی از دولت کشیده شده که بیشتر به حذف لیبرال اشویل است.

Cawthorn در اوت. 1 تبدیل خواهد شد 25, حداقل سن به خانه عضو تحت قانون اساسی است. او به پیوستن به یک تعداد انگشت شماری از قانونگذاران که وارد اتاق که در آن تصفیه سن و برای اولین بار از اواسط 1970s. زمانی که 117 کنگره برگزار شده در Jan. 3, 2021. او جوانترین نماینده مجلس در کاپیتول هیل تا بحال گرفتی فعلی دارنده که افتخار اولین دوره Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز این فتنه جناح چپ اول-ترم نیویورک از حزب دموکرات خواهد شد که 31 در شروع کنگره جدید.

چه تجربه زندگی او فاقد, Cawthorn گفت: او در غلبه بر سختی.

“در کوتاه زندگی 24 سال من را تجربه کرده اند بیشتر درد و درد و رنج بیش از اکثریت قریب به اتفاق مردم از طریق او گفت:” در توصیف این تصادف اتومبیل در سن 18 سالگی که سمت چپ او را تا حدی فلج شده و با استفاده از یک صندلی چرخدار.

به آسیب طناب نخاعی او رنج می برد و سوم درجه سوختگی روی پای چپ خود را هنوز هم باعث لغزش درد آنقدر شدید است که او خود عبور عضلات بازوها clenches دندان های خود را و تنفس عمیق برای چند ثانیه تا زمانی که احساس سوزش می گذرد.

“است که به من آموخت چیزی است که به اعتقاد من کاملا از دست رفته در محافظه کار سیاست است. و همدلی است,” او گفت:.

“من یاد گرفتم به نظر نمی آید بیش از مردم است که به نظر نمی آید مانند من در یک جمعیت شاید کسی که متفاوت با توانایی های فیزیکی از من. شاید کسی یک رنگ های مختلف پوست. شاید آنها یک جهان بینی متفاوت,” او توضیح داد.

با فقط یک سال از او قرار بود برای حضور در آکادمی نیروی دریایی تا خود حادثه — Cawthorn است که از رم باستان و آتن به نقل نمونه هایی از دموکراسی و زیرساخت از دموکراسی.

“بهداشت و درمان و زیرساخت های عقب و جلو بروید که یک عدد من, موضوع,” او گفت:.

منطقه 11 رنج می برد کمبود بیمارستان های روستایی و سخت بود آمار در سال های اخیر با بحران مواد مخدر. تاثیر coronavirus و کتک بخش گردشگری ساخته شده است که مشکل حاد برای بسیاری از رای دهندگان مردد او تجدید نظر شود.

در حالی که روشن است که او از رئیس جمهور برای لغو Obamacare در حال حاضر Cawthorn معتقد است وجود دارد یک راه حل اقتصادی ریشه در بازار آزاد است.

“من احساس می کنم برای مدت طولانی شده اند حزب از “نه” او گفت: با توجه به این فروش سخت به رای دهندگان به لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه با هیچ جایگزین.

“چگونه شما مردم را به رای دادن برای زمانی که شما در حال گفتن آنچه می خواهید انجام دهید را در آن محل ؟ ما باید برخی از ایده های,” او گفت:.

راه حل خود را برای لغو و بند مقررات آزاد.

“اجازه بازگشت به غرب وحشی. اجازه دهید مردم اجازه رقابت برای ما دلار,” او گفت:.

‘یک پیروزی’

Cawthorn glided سراسر بدون درز طبقه چوب به بخش های مورد علاقه خود را از صفحه اصلی در فضای باز سنگ پاسیو که در آن او تست در 1:30 صبح با 30 دوستان و خانواده پس از ابتدایی خود را اجرا کردن ،

“داشتن احترام مردم به شما احترام بسیار لمس کردن چیزی” او منعکس شده است.

یکی از افرادی است که به او احترام است رئیس جمهور تهمت که به نام او از یک نیروی هوایی تبریک گفته او هنگامی که او به خانه رانندگی با نامزدش, یک متخصص بیهوشی دستیار.

“مدیسون چه زیبا برنده” Cawthorn gleefully به یاد رئیس جمهور گفتن او را. “منظورم این است که او با او بود تا افتخار من است.”

Cawthorn رئیس جمهور نمی هجوم او در اصلی.

“او می توانست پرتاب برخی از مشت خیلی سخت تر از من بود او انتخاب شده به” Cawthorn گفت: با آلمانی Shephard Beowulf نشسته در کنار او.

Cawthorn جامعی انگشت و فریاد زد: یک دستور را به او آموزش حمله سگ که همچنین به عنوان شکار خود را شریک.

نشستن در یک غرفه در ساحل به شکار کبوتر یا گوزن است و هیچ مشکلی با صندلی چرخدار مجهز ناهموار ضخامت لاستیک مانند یک دوچرخه کوهستان, او گفت:, اما شکار اردک در مرداب است بیشتر به چالش کشیدن.

“من پیدا کرده اند که شما می توانید هر چیزی را با مقدار مناسب از زمان و آماده سازی,” او گفت:.

Cawthorn توضیح داد که چگونه آن را انجام داده است. او حتی نمی آوردن یک صندلی چرخدار.

دوستان صعود خود را 4×4 توسط ATV با نصب وینچ و آنها را از طریق درایو مرداب. هنگامی که از رسیدن به لبه آب بسته بندی آنها وینچ کابل در اطراف یک درخت در مقابل آب و قلاب آن را به قایق پارویی اسکیموها.

Cawthorn کمک کرده است بر روی کایاک و فعال وینچ که می کشد او را به وسط آب. Unwrapping از درخت او برقرار است و به عقب کشیده به تی.

اگر خواسته خود را دموکراتیک 61 ساله حریف بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ موزه دیویس را تجربه intimidates او Cawthorn پرسم.

“من نمی دانم که ما باید یکی دیگر از وکیل به نمایندگی از ما,” او گفت: سابق گوانتانامو دادستان.

سپس او بازنویسی جیمز مدیسون Federalist Papersگفت: پدر و بنیانگذار عمدا تنظیم نوار پایین برای ورود به طوری که در یک مقطع از امریکا نشان داده خواهد شد.

Cawthorn که تجربه کار قبل از شروع کسب و کار خود را شامل انگیزشی, صحبت کردن, کار در مراتع’ کنگره و مدیر سرب در جوجه-fil-A.

این Zoomer رای

Cawthorn گفت که او می شود به همین دلیل “Zoomers” یا نسل مانند او متولد پس از سال 1995 و وای به دنیا آمد و پس از سال 1980 مبارزه با سیاست مدرن.

“ما تا به حال یک مشکل عمده با پیام رسانی در حزب ما برای مدت طولانی,” او گفت:.

Cawthorn موافق با مسائلی مانند امنیت مرزی, اما او می گوید که بهتر است در توضیح محافظه کار پیام ها در یک راه جذاب نیست که توهین.

او اغلب میدارد تا گوشی خود را به نشان دهد که چگونه کوتاه ماهر ویدئوها, Twitter و Instagram posts ارتباط می تواند یک محافظه کار پیام واضح است.

“یک دلیل وجود دارد که چرا بسیاری از ما رفتي با لفاظی درست ولی همچنین نمی مانند فضیلت سیگنالینگ در سمت چپ. و پس از آن سخت است برای شناسایی یک حزب” او گفت:. “آنچه من به آنها این است که من به نمایندگی از مرد مشترک است. من واقعا نشان دهنده متوسط آمریکایی است.”

Cawthorn پوشیدن برادر بزرگترش آبی ایالتی کارولینای شمالی پولو می داند بیشتر ندارد و امتیاز او از تربیت خوبی. بیمه پول حل و فصل مربوط به تصادف او کمک کرد پرداخت بیشتر از 3 میلیون دلار در صورتحساب بیمارستان.

خود مشاور مالی پدر و مادر و برادر به او کمک کرد تا سرمایه گذاری برخی از حل و فصل پول در راه است که اجازه داده او را به شروع به خود املاک و مستغلات سرمایه گذاری کسب و کار خود و امور مالی مبارزات انتخاباتی خود را به لحن از $200,000.

در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن را تضعیف نظرسنجی شماره Cawthorn می گوید او نبود بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه تا همین اواخر.

“من در کنار او زمانی که آنها که نظرسنجی,” او گفت:. “من امن هزاره رای و غرب کارولینای شمالی برای او.”

Cawthorn تا به حال به تعویق انداختن عروسی خود را برای مبارزات انتخاباتی خود را. اما اعتماد به نفس خود را برای پیروزی در ماه نوامبر است که در حال حاضر بخشی از عروسی خود را برنامه ریزی.

“خداوند مایل است که من برنده این کمپین آن را احتمالا می خواهید برای شکستن عید پاک” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *