بازپرداخت مالیات بر درآمد: پرداخت مالیات تحت اختلاف ؟ در اینجا چگونه شما می توانید آن را در Vivad se Vishwas

new tax scheme, amnesty scheme, vivad se vishwas scheme, faq, cbdt, direct taxes دولت را روشن کرده است که عفو طرح نیز پوشش می دهد تجدید نظر در آن تجدیدنظرخواه در حال حاضر پرداخت این اختلاف تقاضا یا تا حدی یا به طور کامل.

حتی اگر شما در حال حاضر پرداخت می شود بیش از حد مالیات در مورد مناقشه تقاضا یک راه وجود دارد, چگونه ‘Vivad se Vishwas’ طرح ممکن است شما را به برخی از کمک. دولت را روشن کرده است که عفو طرح نیز پوشش می دهد تجدید نظر در آن تجدیدنظرخواه در حال حاضر پرداخت این اختلاف تقاضا یا تا حدی یا به طور کامل. اگر مقدار مالیات پرداخت بیش از مبلغ قابل پرداخت تحت عنوان ‘Vivad se Vishwas’ به تجدیدنظرخواه خواهد شد تحت عنوان به بازپرداخت بدون بهره و گفت: با این بیانیه ای که توسط هیئت مدیره مرکزی مالیات مستقیم. اگر مالیات پرداخت می شود پس از availing مزایای ‘Vivad se Vishwas’ طرح و بعد از آن مالیات دهندگان تصمیم می گیرد برای بازپرداخت این مالیات پرداخت آن ممکن نخواهد بود.

این نیز روشن است که Vivad se Vishwas می تواند availed توسط تجدیدنظرخواه صرف نظر از اینکه آیا مالیات معوقه پرداخت شده یا پرداخت نشده است. اما در صورت وجود اختلاف در مقدار مالیات و اعلامیه برای ثبت اختلاف مالیاتی مبلغ سودی یا leviable مربوط به اختلاف مالیاتی باید بخشیده است.

اخبار مرتبط

همچنین به عنوان خوانده شده | Vivad Se Vishwas طرح: ثروت مالیات STT, CTT اختلافات نگهداری از عفو طرح

در آخرین بودجه 2020, ‘Vivad se Vishwas’ طرح بود اعلام کرد که به حل و فصل در انتظار مالیات بر درآمد دادخواهی. این طرح در درجه اول با هدف کاهش انتظار مالیات بر درآمد دادخواهی تولید به موقع درآمد برای دولت و به نفع مالیات دهندگان. اما مزایای این طرح بودند خیلی روشن نیست بنابراین دولت صادر شده یک لیست از عمده سوالات و پاسخ های خود را به طوری که مالیات دهندگان می توانند درک کنند این طرح به وضوح و بیشتر مردم می توانند سود از آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>