Form 16 is a certificate issued by employers to employees detailing the tax deducted at sources (TDS).شکل 16 توسط یک گواهی صادر شده توسط کارفرمایان به کارکنان جزئیات مالیات کسر شده در منابع (TDS).

هیئت مدیره مرکزی مالیات مستقیم (CBDT) در روز جمعه مشخص شد که یک کارمند ساخت کمک مالی به PM-مراقبت صندوق از طریق کارفرما می تواند ادعا کسر مالیات بر درآمد در بخش 80G بر اساس فرم 16 صادر شده توسط کارفرما. شکل 16 توسط یک گواهی صادر شده توسط کارفرمایان به کارکنان جزئیات مالیات کسر شده در منابع (TDS).

هیئت مدیره گفت: کارفرمایان می ذکر این مقدار کمک مالی علیه کارکنان خود را در فرم مربوطه 16. TDS گواهی در نظر گرفته خواهد شد به عنوان شواهد قطعی از کمک مالی و مالیات کسر زیر بخش مربوطه اجازه داده می شود به این کارکنان است.

اخبار مرتبط

روشن آمد و به عنوان کارکنان در بسیاری از موارد را اهدا بخشی از حقوق خود را به صندوق از طریق کارفرمایان خود را. “با این حال در تمام موارد که در آن واقعی اهدای خون توسط کارکنان تثبیت اهدای فیش صادر شده است در نام کارفرما عنوان آن می رود به صندوق از طریق کارفرما حساب” Shailesh کومار مدیر در Nangia اندرسن مشاوره گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی