مالیات بر درآمد گروه, وزارت, عضویت در دست بررسی و طبقه بندی MSMEs

به منظور شناسایی اشخاص واجد شرایط به عنوان طبقه بندی شده به عنوان میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs مرکزی و هیئت مدیره از مالیات مستقیم در دوشنبه امضا تفاهم نامه با MSME وزارت.

CBDT است راس سیاستگذاری برای شرکت مالیاتی و مالیات بر درآمد شخصی.

تفاهم نامه تسهیل خواهد شد بدون درز های خاص درآمد-اظهارنامه مالیاتی (ITR) اطلاعات مرتبط با مالیات بر درآمد بخش به MSME وزارت. این داده ها را قادر خواهد ساخت وزارت برای بررسی و طبقه بندی شرکت در مارپیچ کوچک و متوسط دسته ها طبق ضوابط اعلام شده در اطلاع رسانی به تاریخ ژوئن 26.

با توجه به این اطلاع رسانی تعریف میکرو تولید و خدمات واحد افزایش یافته بود به ₹ 1 کرور سرمایه گذاری و ₹5 کرور از گردش مالی. حد کوچک واحد افزایش یافته بود به ₹10 کرور سرمایه گذاری و ₹50 کرور از گردش مالی. به طور مشابه حد متوسط واحد افزایش یافته بود به ₹20 کرور سرمایه گذاری و ₹100 کرور از گردش مالی بود که بعد از تجدید نظر به ₹50 کرور سرمایه گذاری و ₹250 کرور از گردش مالی. انتظار می رود که با این طبقه بندی جدید نزدیک به 99 درصد از شرکت های بزرگ assessee می تواند MSME.

این تفاهم نامه به اجرا در می آید از تاریخ آن امضا شد. هر دو سازمان تعیین خواهد شد و گره افسر و جایگزین گره افسران به منظور تسهیل فرآیند تبادل اطلاعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im