‘نامناسب عمل’: کره شمالی آزمایش آتش سوزی دو کوتاه برد موشک

North کره هنوز تست شلیک موشک های بالستیک به عنوان جهان چنگ زدن با بیماری همه گیر کوروناویروس.

کره جنوبی گفت که زاهد گوشه نشین کشور اخراج کردن دو کوتاه برد بالستیک موشک از ساحل شرق آن در اوایل صبح روز شنبه به وقت محلی. این موشک گزارش رفت و بیش از 250 مایل به اوج خود رسید و در حدود 30 مایل بالا است.

“کره شمالی اقدام نظامی است که تا حد زیادی نامناسب عمل می کنند به عنوان چهره جهان مشکلات با سازمان بهداشت جهانی اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر” سئول نظامی گفت.

راه اندازی می آید یک کمی بیشتر از یک سال پس از رئیس جمهور تهمت و دیکتاتور کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ملاقات کرد در ویتنام در ماه فوریه گذشته. نشست کوتاه قطع شد و پس از احزاب طرف نمی تواند اساسی رسیدن به یک توافق در کره شمالی denuclearization. از آن زمان کره شمالی انجام شده است تعدادی از موشک های آزمون.

یک روز قبل از روز آزمون کیم نظارت یک “آتش توپخانه رقابت” با توجه به رسانه دولتی. کره شمالی را رد کرده است داشتن هر گونه موارد از coronavirus با وجود گزارش هایی که ادعا می کنند صدها نفر فوت کرده اند.

در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 274,000 موارد از coronavirus مورد 88,000 بهبود و بیش از 11,300 مرگ و میر با توجه به آخرین مطالعه توسط دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>