در دیجیتال بانکی فضا, بله, بانک از دست دادن می تواند ICICI بانک به دست آوردن

digital banking, Unified Payments Interface, ICICI Bank, IndusInd Bank, RBL Bank, Morgan Stanley, NPCI, UPI paymentsدر طول چند روز گذشته تعداد زیادی از برنامه های شخص ثالث پذیرش آپی پرداخت تنوع پایگاه خود را از همکاران بانک.

سقوط بله بانک تا به حال قابل رویت ترین پیامدهای دیجیتال بانکی فضا. آن است که در حال حاضر بازی کردن در قالب بانک از دست دادن سهم بازار در واحد پرداخت رابط (بی بی سی). تحلیلگران ICICI بانک تبدیل شدن به بزرگترین ذینفع از این بوسیله اسباب گردنده با دیگران مانند محور بانک IndusInd بانک و RBL بانک همچنین در نظر گرفتن برخی از به اشتراک گذاری.

بانک سرمایه گذاری مورگان استنلی گفت: مشتریان خود در روز چهارشنبه که کراوات-بین آپی برنامه PhonePe و ICICI بانک کمک خواهد کرد که وام دهنده به دست آوردن سهم بازار در صدای آمریکا پرداخت. “(ما) دیدن دستاوردهای بزرگ در انتخاب سهم بازار دسترسی به ارزان سپرده شناور و صلیب-فرصت های فروش. علاوه بر تغییر در انتخاب برنامه های پرداخت به چند بانک کراوات یو پی اس را تسریع میکند” مورگان استنلی گفت:, و اضافه کرد که 30-40 درصد سهم از فردا بازار برگزار شده توسط PhonePe را حداقل برای زمان حال حرکت به ICICI بانک از بله بانک. در طی زمان و به اشتراک گذاری ممکن است کوچک کمی به عنوان PhonePe را به mandatorily کراوات با بانک های دیگر در زیر چند بانک ،

اخبار مرتبط

در طول چند روز گذشته تعداد زیادی از برنامه های شخص ثالث پذیرش آپی پرداخت تنوع پایگاه خود را از همکاران بانک. یک لیست به روز شده در ملی پرداخت شرکت از هند (NPCI) وب سایت نشان می دهد که برنامه های مانند Flipkart, ضبط و پخش Redbus و Swiggy رفته اند زنده با بانک های دیگر از بله بانک بدون ذکر نام. در پنج شنبه, کسب و کار پرداخت بازیکن Cashfree در گفت و گو با مهاجرت بیش از 10 لاخ بله بانک آپی دسته به ICICI بانک در عرض 100 ساعت از اعلام این خبر از توقف در سابق.

پرداخت مدیران صنعت می گویند عدم پرداخت بانک ارائه دهندگان خدمات در حال حاضر شروع به در محل قرار داده سیستم برای کار با بانک های دیگر حتی قبل از مهلت قانونی بله بانک اعلام شد. PayNearby بنیانگذار MD و مدیر عامل شرکت Anand Kumar Bajaj گفت: “بسیاری از fintechs تا به حال به موازات لوله با دیگر بانک ها که نمی شد (راه اندازی) در پیش بینی از این اما در پیش بینی رشد حجم. که load balancing واقعا کمک کرد. مثلا ICICI محور IndusInd و RBL بانک تمام اتصالات به برخی از fintechs. حتی Kotak Mahindra Bank و IDFC تسهیل یکپارچگی در هولی و یکشنبه.”

حجم معامله در سیستم در حال حاضر شروع به برگشت به حالت عادی. عواقب ناگهانی توقف موجود بود در بخشی به دلیل fintechs در حال حاضر شروع به مهاجرت به چند بانک ، یک NPCI دایره مورخ 2 مارس موظف است که برنامه های شخص ثالث (TPAPs) با بیش از 5% سهم در حجم ماهانه و یا ارزش آپی معاملات. “TPAPs در بانک چند مدل را مرتبط با حداقل سه حامی بانک ها و حداکثر 10 ظرف شش ماه از دستیابی به تعریف چند بانک آستانه” دایره ای اعلام کرد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im