در امداد رسانی به, آینده, گروه, SC حاضر به تداخل با HC منظور متعهد سهام فروش

The bench, led by Justice SK Kaul, while refusing to stay the HC’s March 30 order, disposed of UBS AG’s appeal with a direction to approach the HC on May 4, the scheduled date for hearing.نیمکت رهبری عدالت SK کال در حالی که حاضر به ماندن HC مارس 30, منظور دفع UBS AG درخواست تجدید نظر با یک جهت به روش HC در مارس 4, تاریخ برنامه ریزی شده برای شنیدن.

در کمک به آینده گروه دیوان عالی کشور در روز جمعه حاضر به دخالت دادگاه عالی بمبئی جهت است که مهار IDBI متحد و بانک UBS از فروش متعهد سهام در آینده خرده فروشی تا سفارشات بیشتر.

نیمکت رهبری عدالت SK کال در حالی که حاضر به ماندن HC مارس 30, منظور دفع UBS AG درخواست تجدید نظر با یک جهت به روش HC در مارس 4, تاریخ برنامه ریزی شده برای شنیدن.

اخبار مرتبط

Kishore Biyani-ترویج آینده شرکت های گروه — آینده شرکت منابع خصوصی با مسئولیت محدود (FCRPL) و روستایی Fairprice فروشی با مسئولیت محدود (RFWL) — نقل مکان کرده بود HC برابر 17-18 مارس اعلامیه های صادر شده توسط IDBI امانتداری خدمات به استناد 8% متعهد سهام آینده خرده فروشی (FRetail) به نمایندگی از UBS AG در پی گسترده سقوط بازار با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. سقوط کرده بود گفته می شود منجر به کاهش ارزش وثیقه.

RFWL تا به حال وام گرفته از 670 تومان کرور روپیه از UBS AG لندن شعبه تحت سهم قرضه اعمال اعتماد که FCPRL تا به حال متعهد سهام آن برگزار شد در FRetail در سال 2018 و 2019.

به چالش کشیدن HC سفارش UBS گفت: SC که HC قرار داده بود حزب متخلف در یک موقعیت بهتر از این حزب بود که همیشه انجام تعهدات قراردادی خود را. “HC موفق در تست تعادل راحتی قبل از عبور از impugned سفارش. با محدود کردن UBS از ورزش نامحدود مناسب در اجرای امنیت با فروش متعهد سهام وجود دارد یک خطر واقعی است که قیمت سهم از FRetail بیشتر سقوط خواهد کرد به حدی که ارزش امنیت می تواند به طور کامل محو,” مشاوره Divyam Agarwal اظهار داشت: در درخواست تجدید نظر خود را واصل به نمایندگی از UBS.

ارشد مشاوره KV Vishwanathan ظاهر می شود برای UBS استدلال که آینده گروه شرکت مدیون آن 610 تومان کرور روپیه و به طور پیش فرض در حالت دوم بخشی نمی توان منتسب به هر نیروی majeure رویداد.

متعهد سهام FRetail ادامه به سقوط در قیمت از مارس 30 منظور تصویب شد و اگر نه با دخالت UBS ممکن است در سمت چپ با یک امنیت برای به اجرا درآوردن او استدلال کرد. FRetail سهم قیمت کاهش یافته است از 350 تومان در تاریخ از سهم قرضه عمل اعتماد به 67 تومان به ازای هر سهم به عنوان در مارس 9, با توجه به سقوط بازار در پی COVID-19 بحران را اعلام کرد.

HC صرفا نسبت به کاهش ارزش قیمت سهم از FRETAIL به COVID-19 همه گیر شد بسیار نابجا UBS گفت که این بیماری همه گیر است که استفاده می شود به عنوان یک “دود-صفحه نمایش” به “شانه خالی کردن از تعهدات قراردادی خود را.” “بدهی امتیاز از FRetail نیز دیده می شود جمع و جور کردن در زمان های اخیر نسبت به آن موقعیت نقدینگی. خویشتن داری در UBS صورت صلاحدید به استناد تعهد شکست هدف که برای آن ایجاد شد” Agarwal اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im