در گجرات ‘Nizamuddin لینک’ به باونگر موارد دیده می شود

مقامات در گجرات را ترسیم برخی از مردم در باونگر منطقه که با حضور مذهبی دیدار برگزار شده توسط این Tablighi Jamaat در دهلی نو است.

یکی از افرادی که اعتقاد بر این است که با حضور جمع آوری مذهبی در این مسجد تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و به تازگی درگذشت.

دولت نگران

تایید باونگر اتصال به Nizamuddin جمع DGP, Shivanand جها روز سه شنبه اطلاع داد که مقامات در بالاترین سطح در دولت گرفته اند cognisance از این موضوع و به دنبال موارد مشابه.

“ما آگاه هستند از این (Nizamuddin ارتباط با باونگر موارد). دولت در بالاترین سطح از وزیر گرفته cognisance از موضوع است. DCP-جرم و سرپرست پلیس از Anti-Terror Squad (ATS) در حال بررسی آن بیشتر است. ما بر این باوریم که باونگر دارای اتصال با آن (جمع),” جها گفت: رسانه ها افراد اضافه کرد که تحقیقات برای پیدا کردن که آیا وجود دارد نمونه های مشابه در دیگر نقاط کشور است. “جزئیات بیشتر به اشتراک گذاشته خواهد شد به عنوان و هنگامی که در دسترس,” او اضافه شده است.

سنبله در اعداد

باونگر گفته دیده ناگهانی در تعدادی از coronavirus موارد است. در این منطقه گزارش شش موارد مثبت با دو مرگ.

قابل توجه هیچ یک از این موارد در منطقه داشتند و بین المللی سفر به, تاریخ, در حالی که تنها یک فرد تا به حال بین دولت سفر تاریخ است. پنج اعتقاد به قرارداد عفونت از انتقال محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *