در آبهای عمیق: در روز جهانی آب امروز زمان آن را به تعهد به مدیریت منابع آب

In deep waters, World Water Day, Coronavirus outbreak, climate change, greenhouse gases, drinking water, sanitation, human rights, water resourcesهند در صدر فهرست کشورهایی با بیشترین تعداد زیادی از مردم با کمبود آب.

حتی به عنوان جهان گریبانگیر است در ترس از Coronavirus زمان آن رسیده است برای آماده سازی خودمان برای دیگری قابل توجهی بحران جهانی: تغییر آب و هوا ناشی از آب scacity. این دو به طور جدایی ناپذیری مرتبط است. وجود دارد یک نیاز مداوم در واقع برای انطباق با اثرات تغییر آب و هوا از جمله در آب برای محافظت از سلامت و نجات جان انسان ها. ما نیاز به استفاده از آب بیشتر موثر برای کاهش گازهای گلخانه ای.

سازمان ملل متحد به رسمیت می شناسد آب آشامیدنی سالم و بهداشت به عنوان حقوق اساسی بشر ضروری برای حفظ سالم معیشت و اساسی در حفظ کرامت همه انسان ها است. 22 مارس جشن گرفته است به عنوان روز جهانی آب به منظور بالا بردن آگاهی در مورد 2.2 میلیارد نفر زندگی بدون دسترسی به آب سالم. تمرکز اصلی این روز برای حمایت از دستیابی به توسعه پایدار هدف 6: آب و بهداشت برای همه تا سال 2030 به عنوان پیشنهاد شده توسط سازمان ملل متحد.

اخبار مرتبط

مارس 2019 شاهد راه اندازی سازمان ملل در گزارش توسعه جهانی آب که نشان می دهد چگونه بهبود در مدیریت منابع آب و دسترسی به آب و فاضلاب خدمات ضروری به آدرس های مختلف اجتماعی و نابرابری اقتصادی. هدف این است که هیچ کس نباید پشت سر گذاشت که آن را به بهره گیری از مزایای متعدد و فرصت هایی که آب را فراهم می کند.

بحران آب, اما, تحت تاثیر قرار داده است و تمام. از شهر کیپ تاون در آفریقای جنوبی به Chennai در هند, مردم در تلاش برای دسترسی خوب-کیفیت آب مورد نیاز برای شرب و پخت و پز, حمام کردن, شستن دست و رو به رشد مواد غذایی است. در سال 2015 در برزیل سائو پائولو بود بعد صفر خاموش کردن آن تامین آب برای 12 ساعت در روز. در سال 2008 در بارسلونا تا به حال به واردات تانکر پر از آب شیرین از فرانسه است.

مکرر خشکسالی مؤثر بوده اند بیشتر مردم در سراسر جهان است. چهارده جهان 20 کلانشهر در حال حاضر دچار کمبود آب یا شرایط خشکسالی به گزارش نشنال جئوگرافیک. حدود چهار میلیارد نفر زندگی می کنند در مناطق تنش شديد و نزدیک به نیمی از این افراد زنده در هند و چین است.

هند در صدر فهرست کشورهایی با بیشترین تعداد زیادی از مردم با کمبود آب. “با یک میلیارد نفر زندگی می کنند و کمبود آب در طول حداقل یک بخشی از سال و حدود 600 میلیون زندگی در مناطق بالا به آب شدید استرس هند رنج می برد, از بدترین بحران آب در تاریخچه آن” گفت: این گزارش در زیر سطح: دولت از جهان آب 2019 منتشر شده توسط جهانی, غیر انتفاعی, سازمان WaterAid.

بلندی تغییر آب و هوا است و تشدید بحران آب برای مردم و جوامع و کسب و کار نما فوری تهدید برای جهان است. این جای تعجب نیست که بیشتر و بیشتر کسب و کار شرکت در حال معرفی سیاره پسند طرح برای بهتر مدیریت آب.

در حالی که سوئدی لوازم آرایشی و بهداشتی برند اوریف لیم با استفاده از زیست تخریب پذیر طبیعی-منبع دانه های لایه بردار محصولات یونیلور در سال 2018 معرفی Domestos خیط و پیت کردن, کمتر, یک, توالت, اسپری که در كشتن و حذف بو و بدون نیاز به خیط و پیت کردن در آفریقای جنوبی. کولر دارای یک خیط و پیت کردن سیستم با حداقل مصرف آب و کرون نوآوری شرکت تغییر یافته لوله و دوش که اساسا کاهش آب و انرژی استفاده کنید.

2030 Procter & Gamble هدف نشان می دهد کاهش مصرف آب در امکانات ساخت آن 20 درصد به ازای هر واحد از تولید. با این که این سایت ارائه خواهد شد 35% افزایش در بهره وری آب منابع حداقل پنج میلیارد لیتر آب از دایره منابع.

پس از آن وجود دارد جین برچسب Numero Uno که راه اندازی یک شیشه آب Denims ” برای صرفه جویی در 70 درصد از این آب هدر رفته در لباسشویی روش revolutionising مضر تاثیر صنعتی شستشو فرآیندهای در ساخت شلوار جین. با هدف آموزش جامعه شیو ندار دانشگاه نیز راه اندازی چند رشته ای کارشناسی ارشد, برنامه, در, آب, علم و سیاست به گسترش فرصت های یادگیری و برای فعال کردن مردم به مطالعه چند بعدی از آب است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>