در برش مالیات حقوق و دستمزد برای تحریک اقتصاد تهمت خواهد بود پس در اوباما قدم به قدم

در تبادل حقوق و دستمزد کاهش مالیات به سهولت اقتصادی, نگرانی های مربوط به coronavirus رئیس جمهور تهمت است پس در قدم به قدم از رئیس جمهور باراک اوباما که کاهش مالیات حقوق و دستمزد در پی بحران مالی به افزایش تقاضا و افزایش بازیابی.

در عین حال اوباما حقوق و دستمزد کاهش مالیات دیدم فقط مخلوط موفقیت و جانبازان از دولت او می گویند که آنها انجام داده اند محرک متفاوت اگر آنها می تواند.

“من همچنان به فکر می کنم آن را به بهترین ما می تواند انجام دهد در آن زمان با توجه به محدودیت های سیاسی. اما این دور از مطلوب پس از آن خواهد بود و حتی بیشتر از بهینه در حال حاضر ایم” جیسون فورمن یک استاد دانشگاه هاروارد و سابق مشاور اقتصادی اوباما که درگیر در مذاکرات در سال 2011 و 2012 که منجر به مالیات حقوق و دستمزد کارکنان کاهش می یابد به 4.2% از 6.2%.

مشکل با حقوق و دستمزد از مالیات, برش, فورمن گفت این است که آن را نه لزوما به نفع مردم آسیب پذیر در شیوع کروناویروس. او به عنوان مثال از یک سال حقوق و دستمزد و کاهش مالیات دو درصد: که اندازه گیری را فراهم می کند تا به یک $5,508 کاهش مالیات به درآمد بالا, زن و شوهر, اما تنها 500 دلار برای یک پدر و مادر تنها ساخت $25,000 یک سال و هیچ امدادی برای کارگران قرار داده شده در مرخصی بدون حقوق.

بعلاوه او اشاره کرد: حقوق و دستمزد کاهش مالیات ممکن است رسیدن به مردم از جان گذشته برای پول در زمان است. آن را “فقط میگذرد با هر یک از چک های پس از آن است که گسترش بیش از زمان” او نوشت. “در حال حاضر زمان است که از ذات. من بسیار به جای دریافت پول مردم هر چه زودتر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد بسیار بزرگتر به عنوان مورد بحث او با سناتور جمهوریخواه روز سه شنبه امکان نه فقط از برش مالیات اما از صفر آن را از طریق انتخابات. بعلاوه, او گفت که او می خواهم به ارائه جایگزین کمک به دستمزد بگیران, کسانی که نمی خواهد پرداخت اگر آنها به خانه فرستاده شدند به عنوان بخشی از یک قرنطینه.

اما این بعید است که کنگره دموکرات ها را همراه با یک طرح. هزینه های آن ممکن است آنها را به بلک, به عنوان آن را به مقدار حدود 1 تریلیون دلار با توجه به مالیات پایه و اساس است. دیگران ممکن است مایل به تغییر مسیر کمک های مالی به دور از امنیت اجتماعی است که پشتیبانی شده توسط مالیات حقوق و دستمزد. در مورد اوباما حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که کاهش مالیات توسط بیش از 100 میلیارد دلار در هر سال قانون به کارگردانی دیگر فدرال درآمد به را تشکیل می دهند تفاوت به امنیت اجتماعی است.

سناتور. Ron Wyden از اورگان نماینده دموکرات در کمیته امور مالی و گفت: “حقوق و دستمزد کاهش مالیات می تواند یک ابزار موثر اما نه بهترین پاسخ در این مورد. حقوق و دستمزد مالیات برش را کمی برای کمک به کارگران بدون پرداخت روز بیمار و یا کسانی که از دست داده اند تغییرات و نکات.”

موسسه مالیات و سیاست اقتصادی چپ-از-مرکز حزبی سیاست های مالیاتی سازمان یافت که اوباما مالیات حقوق و دستمزد قطع نمی سود پایین و طبقه متوسط بسیار خوب است. این مطالعه نشان داد که بخشی از حقوق و دستمزد کاهش مالیات که رفت به ثروتمندترین 20 درصد از خانواده ها 47 درصد در سال 2011 و 46 درصد در سال 2012.

به جای یک سرویس پژوهشی کنگره گزارش از ماه اوت سال گذشته توصیه می شود “به خوبی هدفمند مستقیم هزینه های دولت ممکن است هنوز هم بیشتر مقرون به صرفه و مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش تنها به طور مستقیم کمک می کند تا کسانی که مشغول به کار هستند.”

جایگزین دیگری برای حقوق و دستمزد کاهش مالیات خواهد بود تخفیف مالیاتی که جورج دبلیو بوش رئیس جمهور شاغل در سال 2008 در قالب کاغذ چک از طریق پست به مردم آسیب دیده. یک مطالعه از بوش محرک اقتصادی نشان داد که این منجر به این خانواده معمولی افزایش هزینه های 3.5% از تخفیف وارد شده و آن را تقویت کلی nondurable مصرف 2.4% در سه ماهه دوم سال 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im