در تلاش برای وحدت برنی ساندرز پشت جو بایدن به چالش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

واشنگتن, مارس 13 سناتور برنی ساندرز در روز دوشنبه تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن حرکت با هدف وحدت حزب دموکرات طولانی شکسته همراه معتدل و لیبرال خطوط پیش از انتخابات بازی کردن در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز اشاره به رمان شیوع کروناویروس به عنوان یک دلیل برای این حزب به گرد هم می آیند پشت بایدن به احتمال زیاد دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد پس از مترقی firebrand ساندرز معلق خود کمپین کاخ سفید.

ساندرز’ حمایت در طول یک کمپین آنلاین رویداد آمد و به عنوان بایدن تیم در حال حاضر شروع به برقراری ارتباط با گروه های حمایت در سمت چپ برای جلب حمایت آنها برای نوامبر 3 انتخابات در نبرد علیه جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن.

قبل از همه گیر آورده دموکراتیک اولیه مسابقه مجازی توقف بایدن به حال ساخته شده است تا یک فرمانده نماینده لبه بیش از Sanders, پیشرو در ایالات متحده سناتور ورمونت به اعلام هفته گذشته او را دیدم هیچ عملی راه به نامزدی.

حتی پس از آن باقی مانده است معلوم نیست چگونه به زودی ساندرز است که به خصوص محبوب با لیبرال جوان رای دهندگان خواهد تجمع پشت بایدن که پشتیبانی می آید عمدتا از حزب را تعدیل می شود.

ساندرز’ سریع حرکت به عقب بایدن ساخته شده برای یک تضاد 2016 زمانی که ساندرز منتظر ماند تا آستانه تابستان دموکراتیک ملی کنوانسیون برای حمایت از آن نامزد هیلاری کلینتون ،

در این رویداد آنلاین ساندرز به نام دموکرات مستقل و جمهوری خواهان “به گرد هم می آیند در این کمپین برای حمایت از (بایدن) است نامزدی که من تایید مطمئن است که ما شکست کسی که من باور دارم … که خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ مدرن این کشور است.”

بایدن در پاسخ تشریح ساندرز “قدرتمند ترین صدا برای یک نمایشگاه و بیشتر فقط امریکا”.

اجتماعی فاصله گسترده در اثر بایدن مجبور شده است به حرکت عمده ای از مبارزات انتخاباتی خود به رویدادهای آنلاین و تماشا به عنوان جهانی همه گیر تا به حال تنزل آمریکا انتخابات ریاست جمهوری به پشت رایتر.

Sanders تایید به او می دهد بسیار مورد نیاز تکان خوردن از انرژی و توجه است.

به عنوان آخرین جایگاه دو در یک کبودی دموکراتیک اولیه بایدن و ساندرز به نمایندگی از جنگ مواج درون حزب بین آن معتدل و لیبرال بال با میانه ادعا گسترده مترقی سیاست را دور از رای دهندگان میانه نیاز به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما بایدن و ساندرز معاصران که هر دو خدمت کرده اند در سنای آمریکا تا حد زیادی درمان هر یک از دیگر با مدنیت حتی زمانی که برخی در سمت چپ می خواستم ساندرز بود و مهم تر از بایدن میانهرو رویکرد است. “ما مخالف,” بایدن روز دوشنبه گفت: “اما ما دوست بوده ام.”

بایدن گفت که او و ساندرز را توسعه شش سیاست کاری گروه در مورد مسائل از جمله اقتصاد, آموزش و پرورش, عدالت کیفری, مهاجرت و تغییر آب و هوا به منظور توسعه راه حل برای مشکلات ایالات متحده مواجه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات مبارزات انتخاباتی استفاده می شود ساندرز’ حمایت به استدلال می کنند که بایدن نقل مکان کرده بود بیش از حد به سمت چپ. این اثبات این است که حتی اگر برنی ساندرز معتاد در انتخابات در ماه نوامبر خود مسائل خواهد بود” مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale در بیانیه ای گفت.

شاخه زیتون

بایدن و مبارزات انتخاباتی خود شده بود رسیدن به سندرز و دستیاران خود را برای هفته ها قبل از او کاهش یافته است. بایدن و ساندرز صحبت شخصا و بایدن اجتناب بود نشان می دهد که ساندرز باید خروج این مسابقه با توجه به یک فرد آشنا با این گفتگو.

بایدن انتخاباتی نیز تا به حال برخی از سطح پایین تر مذاکرات با ساندرز کمپین که شامل تلاش برای روشن است که وجود دارد اتاق را برای ایده های خود را در Bidens انتخابات با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

که شامل مکالمه بین بالا بایدن aide, آنیتا دان و همتای ساندرز با جف ویور. نه می تواند نظر رسیده در روز دوشنبه.

فرد گفت: بایدن می شود به احتمال زیاد به اتخاذ یک نوار گسترده ای از ساندرز سیاست های فروشی مانند مدیکر برای همه است که با آن بایدن موافق نیست.

در عین حال در روزهای اخیر در روشن پیشنهاد برای خواستگاری ساندرز’ حامیان بایدن تایید و گسترش دسترسی به مدیکر و آمرزنده برخی از بدهی های دانشجویی و ساخت کالج عمومی رایگان برای خانواده های ساخت 125,000 $یا کمتر است.

بایدن انتخاباتی نیز رسیده در هفته های اخیر به مترقی گروه از جمله ساندرز-حمایت خانواده های شاغل به دادگاه حمایت خود را با توجه به افراد آشنا با کسانی که مکالمات.

برخی از فعالان گفت: آنها تشویق شدند هر دو توسط ساندرز سریع تایید شده و همچنین به عنوان رقیب سابق’ تعهد به کار بر روی مسائل کلیدی است.

سارا Audelo مدیر اجرایی اتحاد برای جوانان اقدام کرد که گروه های کاری می تواند کمک به اثبات بایدن مایل به مشاوران با مترقی واجد fides از جمله در زمینه تغییر آب و هوا و مهاجرت. اما او گفت: تعهد باقی مانده در بایدن برای شرکت رای دهندگان جوان که کشیده شد به ساندرز’ دستور کار است.

ما نیاز به مراجعه به معاون رئیس جمهور ساخت یک تلاش واقعی برای آوردن رای دهندگان جوان در, او گفت:. آن را تبدیل به یک پیشگویی که نامزدها می گویند افراد جوان معتاد رای و پس از آن موفق به هدف قرار دادن آنها را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im