در تلاش برای انجام فعال تست در مناطق روستایی احمدآباد راه اندازی تلفن همراه تست وانت

احمدآباد مقامات منطقه در روز چهارشنبه راه اندازی “تلفن همراه تست ون’ برای انجام آزمایش در مناطق روستایی از منطقه است.

با افزایش تعداد موارد در شهرستان جداره تست ون راه برای شناسایی موارد مشکوک از مناطق روستایی بدون در آوردن آنها در شهر برای تست در نتیجه کاهش خطر ابتلا به عفونت.

“در تلاش برای افزایش تشخیص و کنترل گسترش از coronavirus یک Covid-19 موبایل تست ون اول از نوع خود در گجرات راه اندازی شده بود امروز در احمدآباد منطقه برای در نقطه مجموعه ای از نمونه های از مردم محلی در روستا و Taluka سطح” CMO گجرات بود توییتی.

ون راه اندازی شد در احمدآباد منطقه Panchayat توسط Arun Mahesh Babu احمدآباد منطقه توسعه افسر (DDO). با توجه به انتشار رسمی احمدآباد اول منطقه به ارائه چنین خدمات خود را برای جمعیت روستایی.

تست ون حمل تکنسین آزمایشگاه را تست به درب خانه از جمعیت روستایی است. تکنسین خواهد شد در نظر گرفتن سفارشی تلفن همراه تست ون مختلف taluka مراکز در منطقه است. وجود دارد آنها را جمع آوری نمونه از بیماران که تلقی به عنوان موارد مشکوک از Covid-19.

نمونه ها جمع آوری خواهد شد و سپس آزمایش می شود در ضربه فیلم های پورنو کار Medical college در شهر.

احمدآباد مقامات شهرستان و همچنین اتخاذ همین استراتژی فعال تست و نظارت برای مبارزه با این بیماری همه گیر در این شهرستان است. در مصاحبه اخیر خود با BusinessLine ویجی Nehra رئیس مدنی بدن احمدآباد Municipal Corporation (AMC) گفته بود که استراتژی آنها فعالانه تشخیص به عنوان بسیاری از موارد که ممکن است قبل از این مستند به پایان می رسد به یک حداقل تعداد موارد فعال در جمعیت عمومی پس از مستند.

“از کل موارد گزارش شده حدود 70 درصد در حال فعالانه شناسایی از طریق ما فشرده نظارت و تست” Nehra گفته بود.

احمدآباد در روز شنبه گزارش شده بود 128 موارد جدید Covid-19 در نظر گرفتن مجموع به 1,487.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de