دست زدن به نادرست از زیستی-پزشکی زباله در خانه در حال افزایش است Covid-19 تهدید در دهلی ترس از کارشناسان با وجود دستورالعمل های در دسترس ساخته شده برای همین.

طبق دستورالعمل صادر شده توسط مرکز کنترل آلودگی هیئت مدیره در 10 ژوئن برای دست زدن به, درمان و دفع Covid-19 زباله برای بيماران مشکوک در خانه مراقبت زباله پزشکی باید جمع آوری شده در زرد, کیسه و با توجه به مجاز زباله جمع در مراحل درب.

“وقتی که می آید به مناسب جداسازی زباله های مردم در دهلی نو هستند و نه قوانین. آنها هنوز تفرق سمی زیستی-پزشکی زباله از زباله های خانگی به عنوان موظف از آنجا که هیچ آگاهی مناسب و یا پاسخگویی. دولت باید به طور فعال ترویج استفاده از پارچه ماسک به طوری که مصرف تنها-استفاده از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و ماسک است کاهش می یابد. وجود دارد نیاز به درک که برای پایدار, مدیریت زباله, مهم این است که به تمرکز بر روی کاهش زباله” گفت: Chitra موکرجی سر – دفاع و سیاست, ღ دهلی مبتنی بر سازمان های غیر دولتی.

وجود زباله پزشکی مدیریت امکانات در سرمایه های ملی در Nilothi (با ظرفیت نصب شده از 19 تن در هر روز) و SSI منطقه صنعتی (13 تن).

هیچ تفکیک زباله

Swati سینگ Sambyal دهلی مبتنی بر مدیریت زباله کارشناس گفت که وقتی که می آید به زباله تفکیک وجود دارد عدم آگاهی و این می تواند دیده می شود در این Covid-19 بیماری همه گیر. سيستم مديريت پسماند تقویت نمی شود.

“در دهلی تقریبا 32-40 درصد مردم به درستی جداسازی خشک و مرطوب زباله. اگر ما همچنین به در نظر گرفتن داخلی خطر زباله های بیش از 10 درصد از مردم در سرمایه های ملی آن انجام می شود. اگر هر کس شروع می شود پیوند زباله به درستی در صفحه اصلی و سپس ما را کاهش می دهد احتمال آلوده شدن از طریق زباله,” او گفت:.

Navjeevan Vihar یک منطقه مسکونی در جنوب دهلی نو گرفته شده مراحل مختلف برای جلوگیری از Covid-19 زباله. “هدف ما این بود برای کاهش استفاده از ظروف یکبار مصرف ماسک و دستکش. ما توزیع کیسه های کاغذی و قابل شستشو ماسک برای ساکنان به منظور کاهش ضایعات. به جای استفاده از دستکش ما خواسته آنها را به شستن دست های خود را اغلب. ما شده اند انجام مرطوب و خشک تفکیک زباله از سال گذشته آغاز شده و پیوند داخلی خطر زباله در حال حاضر گفت:” روبی blogger me, منشی, مقیم رفاه انجمن Navjeevan Vihar.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de