به روز رسانی مهم! همه داخلی و پروازهای بین المللی به حالت تعلیق تا آوریل 3 پس از COVID-19 مستند فرمت

هند است که در مستند از مارس 25 مارس 15 برای جلوگیری از گسترش ویروس. در نتیجه پروازهای داخلی و بین المللی شده اند به حالت تعلیق بیش از حد.

هیچ پرواز تا آوریل 3! تمام برنامه ریزی پروازهای داخلی و بین المللی لغو شده اند تا مارس 3, پس از نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد که گسترش در سراسر کشور مستند تا 3 مه. اطلاعیه در مورد تعلیق پروازهای ساخته شده توسط وزارت حمل و نقل هوایی عمران. “وجود دارد دلایل خوبی برای این مستند به تمدید تا 3 ماه مه. ما می توانیم در نظر گرفتن محدودیت های بلند در هر دو داخلی و پروازهای بین المللی پس از آن. من درک مشکلات مواجه توسط افرادی که نیاز به مسافرت و درخواست آنها را به خرس با ما” Hardeep سینگ پوری عمران, حمل و نقل هوایی وزیر توییتی. هوایی هند در حال حاضر اعلام کرد که هیچ رزرو گرفته خواهد شد تا مارس, اما برخی از شرکت های هواپیمایی باز کرده بود بلیط رزرو امکانات.

احتمال از سرگیری وسایل حمل و نقل از جمله اتوبوس و راه آهن هند در حال حاضر بسیار باریک در پی افزایش تعداد Covid-19 موارد مثبت و مرتبط با تلفات. در سخنرانی خود در روز سه شنبه ساعت مودی دوباره برجسته به مردم نیاز به ماندن قرار داده در هر کجا که هستند. با تمام پروازهای داخلی و بین المللی به حالت تعلیق در انتظار مردم برای دیدار با عزیزان خود رشته در نقاط مختلف کشور و جهان دیگر دریافت کنید. جدا از مردم سرگردان در نقاط مختلف کشور تعداد زیادی از دانش آموزان و حرفه ای مشغول به کار هستند زده در نقاط مختلف جهان است. با کروناویروس موارد به سرعت در حال افزایش در کشور آن است که کسی حدس می زنم به عنوان زمانی که دولت به از سرگیری پرواز بین المللی عملیات و از کشور است.

اخبار مرتبط

قبل از اعلام ساخته شده توسط PM مودی در سومین تلویزیونی, آدرس متحده مانند Maharashtra, West Bengal در میان دیگران در حال حاضر تمدید مستند 15 روز تا مارس 30. راه آهن هند در همان شیوه نیز لغو تمام قطار تا آوریل 3. جدا از عملیات قطار کالا برای عرضه اقلام ضروری در کشور همه بیان سریع و خدمات مسافر باقی خواهد ماند معلق تا اطلاع ثانوی.

جدا از اعلام تمدید مستند PM مودی همچنین گفت که این مستند اقدامات سختگیرانه تر در هفته آینده. او در ادامه گفت که محدودیت در برخی از مناطق که گزارش هر مورد جدید از Coronavirus خواهد بود کاسته کردن به آرامی اگر مناطق باقی می ماند رایگان از هر Coronavirus موارد مثبت. تصدیق کرد که هزینه های اقتصادی در نظر مستند به هزینه ملت از صمیم قلب PM مودی نگهداری می شود که دولت اولویت اول این است که برای نجات جان مردم است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de