زخم های اخیر استیضاح نبرد شد بر روی صفحه نمایش در یک تقسیم کنگره حتی به عنوان رئیس جمهور تهمت اجتناب شود موضوع و گیر به یک خوش بین دولت و اتحادیه اسکریپت.

آن آغاز شد و با رئیس جمهور ظاهر می شود برای جلوگیری از این دست دراز از نانسی پلوسی و به پایان رسید با خانه رهبر ظاهرا پاره تا یک کپی از متن. در بین جمهوری خواهان ایستاده بود برای چند او ابراز احساسات کردند در حالی که دموکرات ها با زنان در suffragette سفید ماند سکوت.

از طریق آن همه تهمت تحویل گلگون ارزیابی خود را برنده تا کنون گذاشته و خواسته که او امیدوار خواهد شد و زمین او را دارد.

“امریکا دشمنان در اجرا امریکا و اقبال در حال افزایش و آمریکا در آینده است سوزان روشن,” او گفت: تعویض خود را هرزگرد کمپین شخصیت برای معمولی بیشتر نقش یک رئیس جمهور خطاب به کنگره. “تنها در سه سال کوتاه ما را به هم ریخت ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و آزادسازي آمریکا سرنوشت. ما در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش و ما هرگز قصد بازگشت!”

حتی با معیار منحصر به فرد از این ریاست روز اول فوریه ارائه شده فوق العاده اخبار چرخه و زمینه برای مغلوب ساختن پیشی جستن به مجموعه ای از تم ها او امیدوار خواهد سوق دادن او به یک دوم.

جدید گالوپ نظرسنجی متوجه شد که 49 درصد از پاسخ دهندگان تایید شده از کار ناروا انجام شده است را در اتاق کار خود را ضرب و شتم قبلی بالا با 3 امتیاز. در این میان دموکراتها نامزدی مسابقه تبار به یک نمایش مسخره در آیووا و در عرض 24 ساعت تهمت است اما برخی برای تبرئه در مجلس سنا استیضاح محاکمه.

آن را برای ساخته شده است قابل توجه اپتیک به عنوان برگ برنده تحویل داده خوش بین پیام از پیشرفت در حالی که مجلس نگاه بیش از شانه خود را.

تنش آشکار بود از شروع زمانی که پلوسی تغییر جمله بندی سنتی اجتناب از توصیف “افتخار بالا و متمایز لذت” معرفی 45 جمهور.

اما رئیس جمهور در برابر وسوسه برای مبارزه با شاکیان خود در کنگره است. در عوض او به دنبال رئیس جمهور بیل کلینتون به عنوان مثال از سال 1999 زمانی که کلینتون هیچ اشاره ای استیضاح.

حامیان تحسین نظم و انضباط بر روی صفحه نمایش. سام Nunberg که مشغول به کار در سال 2016 تهمت کمپین گفت: “این یک حرکت هوشمند به پیچیده اجتناب ناپذیر و شاید دو حزبی تبرئه فردا.”

اما این معنی نیست که وجود دارد نه حزبی حملات. به عنوان تهمت صحبت کردیم تا کار خود را به کاهش هزینه های پزشکی او حمله کردند آنچه که او به عنوان توضیح داده شده برای برنامه های “سوسیالیستی تصاحب ما سیستم بهداشت و درمان” در سمت چپ.

و وجود دارد بیشتر پیام رمزی به حامیان برنی ساندرز سوسیالیستی که یکی از دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه جلو دونده به عنوان تهمت استقبال ژوئن Guaido به رسمیت شناخته شده توسط ایالات متحده آمریکا به عنوان رئیس جمهور ونزوئلا. آن را فراهم فرصتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به راه آهن در برابر آسیب های انجام شده توسط رژیم نیکولا Maduro.

“سوسیالیسم از بین می برد, سازمان ملل,” او گفت:. “اما همیشه به یاد داشته باشید آزادی یکپارچه روح است.”

همیشه به عنوان ریاست جمهوری مهمانان با دقت انتخاب شده بودند به لهجه پیام خود را. مهمانان شامل افسران مهاجرت قربانیان جرم و جنایت خشونت آمیز و خانواده های نظامی. نیز وجود دارد یک لحظه زمانی که تهمت ها نمایش داده می شود استعداد خود را برای تلویزیون واقعیت-سبک لحظات شگفت آور از یک مادر و دو کودک توسط پرواز در Sgt. 1st Class تاونسند ویلیامز از افغانستان عاطفی مراسم.

اما شب را یاد اصطکاک بر روی صفحه نمایش بین رئیس جمهور و Pelosi.

او به تازگی گفته نیویورک تایمز او صحبت نکرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن از اکتبر و بخشی از رئيس جمهور گفت: فاکس نیوز در سوپر باول یکشنبه که او خوشبین است که دموکرات ها می خواهم به کار با او.

“من مطمئن هستم که آنها می توانید آن را به صداقت” او گفت:.

به عنوان او در سمت چپ تریبون پلوسی دیده می شود می تواند پاره کردن نسخه پیش گفتار. رئیس جمهور ممکن است ذکر کرده اند استیضاح اما آن موج گسترش تمام راه را از طریق خانه و اتاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im