صندوق بین المللی پول روز دوشنبه گفت: این امر با ارائه فوری بدهی به 25 کشور عضو تحت آن فاجعه مهار و امداد اعتماد (CCRT) به آنها اجازه می دهد به تمرکز بیشتر منابع مالی در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت: این صندوق به هیئت اجرایی تایید شده در دوشنبه اولین دسته از کشورها برای دریافت کمک های مالی خود را برای پوشش بدهی تعهدات به صندوق های اولیه شش ماه.

او گفت: CCRT تا به حال حدود 500 میلیون دلار منابع در دست است از جمله وعده جدید از $185 میلیون دلاری از انگلیس, 100 میلیون دلار از ژاپن و مقدار نامعلومی از چین به هلند و دیگران. این صندوق است فشار به منظور بالا بردن مقدار در دسترس برای $1.4 میلیارد دلار است.

حدود 215 میلیون دلار از کل می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به 25 کشور بیش از شش ماه آینده با پسوند ممکن است تا دو سال یک سخنگوی صندوق بین المللی پول گفت.

“این فراهم می کند کمک های مالی به ما فقیرترین و آسیب پذیرترین اعضای خود را برای پوشش صندوق بین المللی پول بدهی برای یک مرحله اولیه بیش از شش ماه و به آنها کمک خواهد کرد کانال بیشتر از کمبود منابع مالی به سمت حیاتی اورژانس پزشکی و دیگر تلاش های امداد رسانی” Georgieva در بیانیه ای گفت.

او خواست دیگر کشور های کمک کننده برای کمک به پر کردن CCRT و تقویت این صندوق توانایی ارائه اضافی بدهی خدمات امدادی برای مدت دو سال به فقیرترین کشورهای عضو.

اریک LeCompte مدیر اجرایی جشن ایالات متحده آمریکا شبکه یک گروه غیر انتفاعی گفت: کمک های مالی کمک خواهد کرد که صندوق بین المللی پول فقیرترین عضو از جمله جمهوری آفریقای مرکزی است که تنها سه انتقادی-واحد مراقبت تخت برای جمعیت 5 میلیون نفر است.

“این یک شروع عالی است, اما ما باید بیشتر اهدا کنندگان قادر به ارائه این کمک” او گفت:, و اضافه کرد که صندوق بین المللی پول نیز باید در نظر فروش برخی از ذخایر طلای خود را در حال حاضر به ارزش حدود 140 میلیارد دلار به عنوان انجام شد در بحران های گذشته.

صندوق بین المللی پول گفت: این صندوق به دنبال اقدامات است که می تواند به سرعت گرفته شده اما “یکی دیگر از فروش ذخایر طلا در حال حاضر بر روی میز است.”

صندوق بین المللی پول در ماه مارس تصویب تغییرات است که اجازه می دهد CCRT به ارائه تا دو سال از بدهی خدمات امداد به صندوق فقیرترین اعضای آنها به عنوان پاسخ به شیوع Covid19 به بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus.

تغییرات فعال کشور به درخواست کمک حتی اگر شیوع بیماری تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ایجاد می شود تاثیر قابل توجهی.

بیش از 1.8 میلیون نفر گزارش شده است که آلوده به کروناویروس در سطح جهان و 115,242 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

پیشرو از CCRT استفاده شد هائیتی پس از زلزله ویرانگر که زده این کشور جزیره ای در سال 2010. تغییر نام CCRT آن را نیز مورد استفاده قرار گیرد به ارائه کمک به کشورهای آسیب دیده 2014 شیوع ابولا.

اولین کشورهایی که دریافت بدهی خدمات امداد از CCRT در حال افغانستان, بنین, بورکینافاسو, جمهوری آفریقای مرکزی چاد کومور, جمهوری دموکراتیک کنگو گامبیا گینه, گینه بیسائو, هائیتی کشور لیبریا ماداگاسکار مالاوی, مالی, موزامبیک, نپال, نیجر, رواندا, Sŗo Tomş و Prţncipe, سیرالئون, جزایر سلیمان, تاجیکستان, قرقیزستان و یمن و صندوق بین المللی پول گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی