‘من قصد ندارم بگویم من و او هستند بهترین دوستان است’: برنی ساندرز درصدد ارتباط با اوباما پس از انتشار ویرایش آگهی

سناتور. برنی ساندرز عنوان ارتباط خود را با رئیس جمهور سابق باراک اوباما پس از انتشار یک ویرایش آگهی از نقل قول های که در آن اوباما با تمجید از سناتور ورمونت.

“ما کار کرده اند با رئیس جمهور اوباما. من قصد ندارم بگویم من و او هستند بهترین دوستان است. بحث ما در هر حال حاضر و پس از آن” ورمونت مستقل به خبرنگاران گفت پس از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن محکوم آگهی.

“من می خواستم به آن را حذف به دلیل وجود بسیاری از اظهارات در مورد ارتباط من با اوباما می گویند که من با او کار می کرد و احترام او را و نگاه به جلو به کار با او.”

پس از یک عملکرد قوی از بایدن در سه شنبه Sanders اقدام به قرعه کشی خود را نزدیک به اوباما, پخش کلیپ های که در آن اوباما در ساندرز برای اینکه “بی باک” پرچمدار لیبرال ارزش.

“برنی است کسی که دارای فضیلت و گفت دقیقا چه او معتقد است که بزرگ صحت شور و شوق بزرگ و بی باک است” اوباما می گوید در آگهی. این نقل قول از یک ژانویه 2016 پادکست که در آن رئیس جمهور ستایش هر دو ساندرز و وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون.

“آنها می خواهند صادقانه رهبری است که مراقبت در مورد آنها. آنها می خواهند کسی که در حال رفتن به مبارزه با آنها, و آنها آن را پیدا کنید در برنی” اوباما همچنین می گوید در آگهی. کسانی که در نظرات آمده از اوباما در سال 2006 در حالی که او در مبارزه برای ساندرز مجلس سنا. در پایان آگهی اوباما می گوید: “درست است. احساس برن.” که کلیپ می آید از سال 2016 دموکراتیک کنوانسیون.

ساندرز رابطه با اوباما سنگی در طول سال. در سال 2008 ساندرز را تایید نکرده و اوباما تا زمانی که او امن نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری هر چند احتمالی رئیس جمهور برنده ورمونت با 59 درصد آرا. در سال 2011 ساندرز ابراز مخالفت با اوباما عملکرد به عنوان رئیس جمهور در حالی که در تام هارتمن رادیو, نشان می دهد, او را متهم به عدم به زندگی می کنند تا به مبارزات انتخاباتی خود وعده داده است.

“وجود دارد میلیون ها نفر از آمریکایی ها که به شدت نا امید کرد که بر این باورند که با توجه به امنیت اجتماعی و تعدادی دیگر از مسائل مربوط به او گفت: یک چیز به عنوان یک نامزد و در حال انجام کاری بسیار بسیار دیگری به عنوان یک رئیس جمهور که نمی توانم باور چقدر ضعیف بوده و به هر دلیل در مذاکره با جمهوری خواهان و وجود ناامیدی عمیق,” ساندرز گفت.

در سال 2012 ساندرز نیز تقریبا به چالش اوباما در مقدماتی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری از ناامیدی با اوباما با استناد به تمایل خود را به همکاری با جمهوری خواهان در مناطق خاص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>