‘من فقط وحشت زده’: شومر انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت داغدار نامه در coronavirus پاسخ

رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: او وحشت زده شد که رئیس جمهور تهمت متوسل به حمله شخصی به صرف بیشتر از روز شنبه تورنومنت بیش از دولت coronavirus پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن با ارسال نامه ای به شومر دفاع از دولت خود را از دست داده و همه گیر و همچنین متهم کرد نماینده دموکرات از گرفتار شدن در “اعلام جرم جعل” و “گم شده در عمل به جز زمانی که آن را به می آید ‘را فشار دهید.”

“جای تعجب نیست که AOC و دیگران در حال فکر کردن در مورد در حال اجرا در برابر شما در اصلی. اگر آنها به احتمال زیاد برنده ناروا” نوشت: اشاره به نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز.

بعد پنج شنبه, شومر خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن “توقف خاتوله.”

“من فقط وحشت زده. من می خواهم بگویم به رئیس جمهور فقط متوقف خاتوله مردم در حال مرگ هستند. رئیس جمهور تهمت ما نیاز به رهبری است. ما نیاز به کار انجام می شود. توقف خاتوله. بیایید آن را انجام داده” شومر گفت: MSNBC.

قبل از او دریافت نامه شومر گفت: او را تشویق کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن به تعیین کسی که با یک پس زمینه های نظامی برای نظارت بر تولید تجهیزات پزشکی تحت دفاع تولید عمل می کنند. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او در حال حاضر دارای یک “ارشد نظامی افسر” در آن نقش عقب Adm. جان Polowczyk که منجر به زنجیره تامین نیروی کار در سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

“من صحبت کردند و به رئیس جمهور در اواخر این عصر و آن را توضیح داد” این سناتور نیویورک گفت: “و نتیجه این نامه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de