“من سیاسی خارجی’: کلی Loeffler منحرف اتهام تجارت خودی

Fگاو اخبار میزبان Tucker Carlson مواجه بهداشت ، کلی Loeffler بیش از گزارش می دهد که او به فروش بیش از 1 میلیون دلار در سهام پس از یک بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته coronavirus جلسه در ماه ژانویه است.

گرجستان جمهوری خواه قبلا به نام اخبار “مضحک و بی پایه و اساس حمله” و گفت که “تصمیمات سرمایه گذاری ساخته شده توسط چند شخص ثالث مشاوران بدون من یا شوهرم دانش و یا دخالت.”

ظاهر می شود در Tucker Carlson امشب در جمعه Loeffler تصریح کرد ادعای او را که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با معاملات. کارلسون از او خواست “که به طور خاص” تصمیم برای سهام در پرتفوی خود را به فروش می رسد با وجود قوی در بازار است.

“خواهد بود که مشاوران مالی که به اتهام انجام معاملات در اوراق بهادار است که ما لازم نیست که می گویند بیش از” Loeffler گفت. “مهم ترین چیز این است که من مطلع هستم تنها پس از آن معاملات ساخته شده است. من چیزی در نظر می گویند در چه خرید و فروش در حال اجرا چه که زمان است و من تنها توصیه می شود پس از آن اتفاق می افتد تقریبا همزمان با گزارش های عمومی است که ما در اینجا انجام دهید.”

کارلسون و سپس اشاره کرد که او دریافت اطلاع از سهام آن فروخته شد در فوریه. 16 و با وجود نشان دادن مبادرت به ثبت تصویری اطمینان بخش عمومی که اقتصاد قوی بود. کارلسون نشان داد یک کلیپ تصویری و از او پرسید که اگر در نگاه به گذشته او را “اشاره کرد که شاید [اقتصاد] خوب است.”

“این وضعیت به طور چشمگیری تغییر در فضای سه ماه. من فکر می کنم هیچ یک از ما می تواند پیش بینی کرده اند که در آن ما می شود امروز و من فکر می کنم که چرا این مهم است که من درگیر در معاملات سهام است. من نمی خواهید به من توضیح اقدامات سه ماه پیش” او گفت: قبل از اینکه قطع.

“هیچ هیچ هیچ. من متاسفم. با احترام این نبود سه ماه پیش. این بود که یک ماه پیش” او گفت و اشاره کرد که او در گذشته کار در خدمات مالی اجازه می دهد او را قادر به “خواندن ترازنامه.”

او در پاسخ گفت: حرکت بودند همتراز برای دوره و در برخی از ماه های سهام خریداری شده و در آنها به فروش می رسد و یا ترکیبی از این دو.

بعد از آن در مصاحبه کارلسون به ارمغان آورد تا جمهوری خواه ایالت ریچارد با مته سوراخ کردن کارولینای شمالی که بنا به گزارش ها در مقایسه با شیوع کروناویروس به سال 1918 آنفولانزای همه گیر در یک منحصر به فرد Feb. 27 ناهار پس از آزادسازی بین $628,000 و $1.72 میلیون دلار از منابع خود را. به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا او دریافت روزانه جامعه اطلاعاتی جلسات. کارلسون پرسید که آیا او فکر می کردم او باید خود را بسازید.

“چه پیامی را که ارسال به کشور است؟” کارلسون پرسید.

“نگاه تاکر من سیاسی خارجی است. من در اینجا کاری به تلاش خود برای حل coronavirus” Loeffler, گفت:, و اضافه کرد که او نمی تواند “پیش بینی که در آن نتایج سیاسی ممکن است به تکامل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>