ایلینوی ساکنان شکایت غول تکنولوژی برای نقض صورت به رسمیت شناختن حریم خصوصی در قانون

دو نفر از ساکنان ایالت ایلینوی آمریکا — استیون ونس و تیم Janecyk — باید طرح دعوی در دادگاه در برابر سه tech شرکت ها از جمله مایکروسافت آمازون و گوگل را شرکت مادر الفبا, TechCrunch گزارش شده است.

ونس و Janecyk ادعا شده که این عکس از چهره خود را به نظر می رسد در آی بی ام “تنوع در چهره” در پایگاه داده بدون رضایت خود را. عکس های خود را مورد استفاده قرار گرفت برای آموزش افراد مشغول به کار در شرکت های فن آوری.

با توجه به law.com گزارش دو ایلینوی ساکنان کاربران فلیکر که متهم به سه غول تکنولوژی از نقض قوانین حفظ حریم خصوصی و با استفاده از تصاویر خود را در یک مجموعه داده که با هدف به آدرس نژادی و تعصبات جنسیتی در صورت به رسمیت شناختن فن آوری.

در دعوی خود را ساکن متهم tech غول نقض ایلینوی قانون شناخته شده به عنوان اطلاعات بیومتریک قانون حریم خصوصی (BIPA).

کت و شلوار نیز می پرسد برای یک کلاس اقدام از طرف “همه دیگر مشابه واقع افراد” در ایالت ایلینوی TechCrunch گزارش اضافه شده است.

شاکیان خواسته شرکت به آنها پرداخت 5000 $در هر فرد برای نقض قانون و دستور محدود کردن شرکت های با استفاده از این شناسه های بیومتریک از ساکنان ایالت ایلینوی است. آنها همچنین خواسته برای نابودی هر گونه مربوطه صورت داده است که ذخیره شده است.

“در تلاش خود را برای بهبود آن صورت به رسمیت شناختن فناوری متهم مایکروسافت نقض ایلینویز’ اطلاعات بیومتریک قانون حریم خصوصی… توسط, در میان چیزهای دیگر غیرقانونی جمع آوری اخذ ذخیره سازی با استفاده از در اختیار داشتن و بهره مندی از شناسه های بیومتریک و اطلاعات از شاکیان ونس و Janecyk و همه دیگر مشابه واقع در ایلینوی ساکنان و شهروندان (در سطور بعد به “طبقه اعضای”),” نسخه ای از کت و شلوار در برابر مایکروسافت اشاره کرد به گفته TechCrunch.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im