منllinois’ ساکنان خانه سالمندان حساب برای یک outsized بخشی از مرگ و میر نسبت به COVID-19.

اطلاعات جدید منتشر شده روز شنبه را نشان می دهد در دراز مدت مراقبت از امکانات که در آن ساکنان و یا کارکنان دارای قرارداد این ویروس و همچنین لیست تعداد مرگ و میر. یکشنبه, 286 دراز مدت مراقبت از ساکنان فوت کرده اند احتمالا به دلیل COVID-19 رمان coronavirus که سرچشمه در ووهان چین. اطلاعات لیست بیش از 1800 موارد اما تشخیص بین موارد منتقله توسط ساکنان و یا مراقبت های بهداشتی کارگران است.

با توجه به ایلینوی وزارت بهداشت دولت حدود 1,200 تسهیلات مراقبت دراز مدت که در خدمت بیش از 100 ، 000 ساکنان.

“ما می دانستیم که قبل از ما حتی به داشتن تعداد زیادی از تسهیلات مراقبت دراز مدت با موارد که خواهد بود که یکی از سخت ترین مناطق ضربه” دکتر نگزی Ezike روز یکشنبه گفت. “ما می دانیم که جمع تنظیمات, توسط, تعریف, سخت قادر به انجام کار فیزیکی یا اجتماعی فاصله و قادر به جدا کردن و منزوی کردن مردم است.”

دولت قرار داده و محدودیت در که وارد می تواند در دراز مدت مراقبت از امکانات اولیه در این بیماری همه گیر را گسترش.

گزارش نیویورک تایمز نشان داد که از جمعه در حدود یک پنجم از این کشور coronavirus مرگ و میر شده است ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر و مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد 1,197 موارد جدید و 33 جدید و میر نسبت به COVID-19. این موارد جدید در حال حاضر به ارمغان بیاورد ایلینوی به بیش از 30 ، 000 موارد است.

IDPH می گوید دراز مدت مرکز مراقبت از اطلاعات به روز خواهد شد یک بار در هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی