فرماندار ایلینوی می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارسال شده اشتباه نوع ماسک پزشکی

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارسال شده به صورت اشتباه از ماسک های پزشکی در سال های اخیر حمل و نقل از دنده محافظ برای دولت است.

کاخ سفید گفت پریتزکر یک دموکرات است که در ایلینوی را دریافت 300,000 N95 ماسک از دولت فدرال او گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. در عوض دولت دریافت فولاد ماسک که همین حالا باید به همان سطح از حفاظت در برابر بیماری های تنفسی.

“تیم من است که مرتب سازی بر از طریق حمل و نقل از 300,000 N95 ماسک کاخ سفید شخصا به من گفت که می تواند فرستاده شده به کشور ما و در حالی که ما نمی باید نهایی تعداد این حال من می توانم با اطمینان بگویم که آنچه آنها فرستاده بودند N95 ماسک که وعده داده شده بود اما در عوض شدند فولاد ماسک است نه آنچه که ما خواسته برای” پریتزکر گفت.

“من نمی تواند به اندازه کافی تاکید ما چقدر نیاز دولت فدرال به گام تا و تقویت اندازه خود را [تجهیزات حفاظت شخصی] تحویل به ایلینوی و رک و پوست کنده در سراسر کشور,” او گفت:.

در اوایل این ماه پریتزکر هشدار داد که ایالات دارا بودند به مبارزه با یکدیگر برای تامین, برای مبارزه با کروناویروس و خود را از دولت دریافت کرده است تنها کسری از لوازم آن درخواست شده است.

“این یک غرب وحشی وجود دارد. و در واقع ما overpaying من می گویند برای [تجهیزات حفاظت شخصی] از آنجا که رقابت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de