این فرماندار دموکرات ایلینویز می خواهد به دستور پوشش صورت برای همه کودکان در مدارس عمومی در پاییز.

در تهیه بیانیه منتشر شده در پنج شنبه, رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر گفت: او تصمیم گرفت به یک فایل پیشگیرانه طرح دعوی در دادگاه در مورد ساکنان منتخب به مبارزه با چهره و پوشش مورد نیاز در دادگاه. فرماندار گفت که با پوشیدن یک ماسک حس مشترک است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و که هر کسی با کودکان را درک انگیزه خود را سفارش دهید.

“به عنوان یک پدر من نه فرستادن بچه ها به مدرسه ای که در آن پوشش صورت لازم نیست به این دلیل که علم روشن است: پوشش صورت مهم برای جلوگیری از گسترش coronavirus” پریتزکر گفت.

هر چند مدارس و در عین حال به عقب راندن برابر پریتزکر را پیشنهاد مقامات در مدارس خصوصی و یک مدرسه در منطقه دولت مطلع ایلینوی هیئت مدیره آموزش و پرورش است که آنها باور نمی کرد قدرت به دستور چنین سیاست.

ان اسپیلین ارشد مشاوره حقوقی به پریتزکر گفت: طرح دعوی در دادگاه ضروری بود برای ایجاد استانداردهای ایمنی که تخفیف دادن هر گونه نگرانی که پدر و مادر ممکن است در مورد فرستادن فرزندان خود به مدرسه.

“دانش آموزان نیاز به آماده شدن پدر و مادر نیاز به دانستن آنچه در آینده مدیران نیاز به دستورالعمل” اسپیلین گفت. “سردرگمی در این کارها منجر به خطر است. ما در حال ارسال سیگنال است که این مسئله نه برای بحث. فرماندار ندارد یک گزینه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی