Ilhan عمر و رشیدا Tlaib صورت دموکراتیک اولیه آزمون استرس

دو “تیم ملی” اعضای دفاعی به عنوان آنها به دنبال انتخاب مجدد برای اولین بار.

دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan عمر از ایالت مینه سوتا و رشیدا Tlaib میشیگان دو از چهار حال بارگذاری-لیبرال اقلیت زن مجلس که به معروفیت ملی به عنوان رئیس جمهور تهمت سیاسی روکش. در حال حاضر آنها در حال دفع اولیه رقبا در نزدیک-تر از حد انتظار مسابقات ماه آینده.

خود را در مسابقات در حالی که پیچیده توسط نیروهای مختلف هر دو را تهدید به شکستن این گروه که همچنین شامل مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک و Ayanna Pressley ماساچوست. Ocasio-کورتز به آسانی برنده اصلی خود در ماه گذشته. اسب در حال اجرا است unopposed در ماه سپتامبر.

داخلی نظرسنجی هفته گذشته برای Omar, 37, قرار دادن او تقریبا 40 درصد جلوتر از Antone Melton-Meaux حدود یک ماه خارج از اوت. 11 مینیاپولیس اولیه. اما وکیل و واسطه پیشی گرفته است نشسته خانه عضو در خط تیره خود را برای پول نقد. یک افزایش کمک های مالی سه ماهه گذشته به معنی Melton-Meaux بود outraised عمر از ژوئن 30. او 2 میلیون دلار در این بانک در مقایسه با 1.1 میلیون دلار.

عمر اولین برنده دو سال پیش با عظیم 78% پشتیبانی از مینه سوتا را 5th کنگره منطقه. که نتیجه شد این سومین سهم رای متصلب توسط یک تازه انتخاب نماینده ایالات متحده در تاریخ دولت با توجه به اریک Ostermeier یک دانشگاه مینه سوتا محقق. این دولت بالاترین برای یک نامزد به رقابت پرداختند که در برابر حزب عمده حریف در انتخابات عمومی بیش از حد او اضافه شده است.

اما عمر درو قابل انتقاد در اوایل با ابراز تلخ دشمنی با اسرائیل و اظهاراتی که آشکارا یا ضمنی ضد یهودی. وجود رشته شایعات در مورد او کثیف زندگی شخصی نیز مانند اتهامات بی اساس او ازدواج برادر او بنابراین او می تواند واجد شرایط برای یک کارت سبز.

در عین حال خواستار او را به “primaried” تا حدودی فروکش کرد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تیم ملی باید آنها را “بازگشت” را که در آن از آنها آمد. عمر که متولد سومالی و به امریکا نقل مکان کرد و در سن 12 سالگی یک شهروند.

Ostermeier گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن حملات coalesced پشتیبانی در پشت صحنه “برای برخی از begrudging.”

“عمر کرده است با اینحال کشیده غیر منتظره ای تعداد زیادی از رقبای اصلی,” Smart سیاست موسس گفت: از چهار رقیب. “در واقع, از آن شده است بیش از 85 سال از آخرین باری که یک وقت نماینده ایالات متحده از ایالت مینه سوتا رو به عنوان بسیاری از.”

Ostermeier پیش بینی Melton-Meaux خواهد تحکیم بیشتر از ضد Omar رای رانندگی کردن بالغ.

“او هنوز هم باید ظهور با اکثریت روشن. خارج پول خواهد شد به احتمال زیاد نمی تواند به اندازه کافی به حرکت رای دهندگان در این منطقه به رای در برابر عمر به خصوص اگر که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه او می خواهد — شکست او” او گفت:.

برای لارنس جاکوبز Ostermeier دانشگاه مینه سوتا همکار عمر چشم انداز برای یک دوره دوم لولا در مورد اینکه او چگونه معاملات با تشکیل دهنده شکایت او را نادیده گرفته و در طول بسته شدن هفته از مبارزات انتخاباتی خود را.

“برای همه از او بد نامی عمر آزمون است که آیا او پرداخت می شود توجه کافی به مراقبت نرده ها به خانه'” مینه سوتا مرکز برای مطالعه سیاست و حکومت مدیر گفت.

در ضمن Tlaib را اوت. 4 جلسه یک مسابقه برگشت از 2018 انتخابات ویژه به جای اواخر Rep. جان کنیرز در دیترویت-لنگر منطقه و 2018 انتخابات پنج هفته بعد.

Tlaib, 43, jostled برابر دیترویت رئیس شورای شهر برندا جونز هر دو بار پس از کنیرز استعفا داد بیش از سوء رفتار جنسی اتهامات در ارتفاع #MeToo جنبش است. جونز مسجل پیروزی برای اولین بار قبل از Tlaib رو دست بالا برای دیگر روی لئامت دادن در واشنگتن اما با کمتر از 1000 رای و شلوغ تر میشه. چهار سابق خود انتخابات رقبا را تایید جونز.

جاناتان هانسون از دانشگاه میشیگان گفت: آوریل نظرسنجی به حال Tlaib رهبری 43 درصد به 34 درصد. فلسطینی-آمریکایی که با عمر برای اولین بار دو زن مسلمان به کسب کرسی در کنگره نیز نقدی مزیت است. او از 1.3 میلیون در خزانه در مقابل جونز $17,000.

“Tlaib اخیرا اشاره کرد که جونز می کند در واقع زندگی در این منطقه است. معلوم نیست چه تاثیر خواهد بود و رای دهندگان” سیاست عمومی آمار مدرس گفت.

مت Grossmann مدیر دانشگاه موسسه سیاست عمومی و تحقیقات اجتماعی گفت: Tlaib را فراگیر مشکل این بود که دولت منطقه 13 به شدت آفریقایی و جونز سیاه بود. که مشرف Tlaib را عادت ساخت التهابی سخنان, آیا تعهد به استیضاح “motherf….r” مغلوب ساختن پیشی جستن و یا تشویق دموکرات آیوا به “بو” 2016 دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون ،

“آن بیشتر شده است در مورد نژادی و جامعه نمایندگی به جای ملی و سیاست” Grossmann گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im