Ilhan عمر: ‘یک ایران مترقی جنبش” خواهد شکست بایدن

Rep. Ilhan عمر خواست لیبرال ها به تجمع هم برای جلوگیری از جو بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور سابق فرار با چند سوپر شنبه مسابقات.

به Tweeting در پایان سه شنبه مینه سوتا دموکرات که تایید ایالت ورمونت برنی ساندرز به نظر می رسد به تماس با دیگر جناح چپ نامزد در مسابقه ماساچوست ایالت الیزابت وارن به تجمع به علت خود برای مقابله با افزایش میانه جزر و مد.

“تصور کنید اگر ترقی خواهان تثبیت شب گذشته مانند میانه های تلفیقی که برنده شده اند ؟ این چیزی است که ما باید تجزیه و تحلیل. من احساس اعتماد به نفس یک ایران مترقی جنبش را اجازه داده اند برای ما به #BuildTogether و برنده منگنز و کشورهای دیگر ما به دقت از دست رفته” گفت: Omar که بسیج با ساندرز در دوشنبه شب در سنت پل ،

بایدن دریافت یک موج با مشخصات بالا تاییدیه در روزهای منتهی به سه شنبه. تشکر. جیم Clyburn کمک به تقویت او برای پیروزی در کارولینای جنوبی در روز شنبه و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq پس از آن کاهش یافته است از سال 2020 مسابقه و تایید بایدن.

بایدن جاروب چند کلید سه شنبه متحده در حالی که ساندرز تا به حال در لبه نماینده غنی کالیفرنیا. در یک پیشامد ثبت نام برای Warren سناتور از ایالت ماساچوست کردم و مقام سوم در روز سه شنبه مسابقه در خانه دولت انتهایی بایدن و ساندرز. او مسیرهای دو توسط صدها نفر از نمایندگان با توجه به تخمین می زند.

نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگ گفت که او توسط وارن مبارزات در سی ان ان که در آن او در حال حاضر یک عامل و اشاره کرد که آن را در یک زمان می آید زمانی که “الیزابت به نظر می رسد تشدید او در مقابل با برنی به جای تلاش برای تحکیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>