IL&FS فروش کل سهام در IWPSL به ORIX پارسیان برای Rs 6.05 کرور

IL&FS, IWPSL, ORIX Corp, special purpose vehicles, IL&FS stake, National Company Law Tribunal, IL&FS EnergyIWPSL بیش از 40 نفر از کارکنان و اولین شرکت به بیرون رفتن از IL&FS گروه با کارکنان.

کمبود پول نقد زیرساخت های لیزینگ و خدمات مالی (IL&FS) در روز پنج شنبه گفت: آن را فروخته است آن 100 درصد سهام در IL&FS قدرت باد خدمات با مسئولیت محدود (IWPSL) به ORIX شرکت, ژاپن, برای, تومان 6.05 کرور. IWPSL یک شرکت تابعه تماما متعلق به از IL&FS انرژی شرکت توسعه (IEDSL) مشغول است در ارائه نظارت و مدیریت خدمات پشتیبانی به هفت عامل قدرت باد تولید لنزهای استفاده های ویژه وسایل نقلیه (SPVs).

در اکتبر 2019 این گروه تا به حال واگذار آن 51 درصد سهام برگزار شد و در هفت قدرت باد SPVs به ORIX. “سرمایه گذاری از IWPSL منجر به در نظر گرفتن Rs 6.05 کرور به IL&FS انرژی نگه داشته می شود در حساب سپردن آن وام دهندگان” این گروه گفت: در یک نسخه.

اخبار مرتبط

مقدار کامل توجه شده است بموقع دریافت و به اشتراک گذاری انتقال به خریدار تکمیل شده آن را گفت. IWPSL طبقه بندی شده به عنوان یک ” سبز شرکت هیچ بدهی. پست روند مناقصه راه اندازی در سال گذشته ORIX اعمال گزینه خود را برای به دست آوردن IWPSL طبق قبلی پیمان و توافق به دست آوردن 100 درصد از سهام از IWPSL از IEDCL.

فروش تایید شده توسط دادگستری (Retd) D K جین و پس از آن توسط شرکت ملی قانون دادگاه بمبئی در ماه فوریه سال 2020 انتشار گفت. IWPSL بیش از 40 نفر از کارکنان و اولین شرکت به بیرون رفتن از IL&FS گروه با کارکنان. هفت SPVs هستند – Lalpur انرژی باد خصوصی Etesian Urja, Khandke انرژی باد Ratedi نیروی باد Urja هند جاري شونده tadas انرژی باد و Kaze انرژی است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im