IIT Madras-انکوباتور شروع به توسعه حمل بیمارستان واحد

هند موسسه فن آوری مدرس-انکوباتور, راه اندازی, مدول, مسکن, توسعه حمل بیمارستان واحد است که می تواند نصب شده در هر نقطه در عرض دو ساعت توسط چهار نفر.

به نام MediCAB آن است که یک رویکرد غیر متمرکز برای شناسایی, صفحه نمایش, شناسایی منزوی و درمان Covid-19 بيمار در جوامع محلی از طریق این قابل حمل microstructures. آن است که تاشو است و تشکیل شده از چهار منطقه — دکتر اتاق یک اتاق ایزوله و یک اتاق پزشکی/بخش و دو تخت ICU نگهداری در فشار منفی.

آن راه اندازی شده است به تازگی در کرالا Wayanad منطقه. راه اندازی در حال توسعه میکرو بیمارستان است که می تواند به سرعت مستقر در سراسر کشور می گوید: آزادی مطبوعات از IIT-مدرس.

تاسیس شده توسط دو بمبی فارغ التحصیلان در 2018, مدول مسکن حمایت شد IIT-مدرس جوجه کشی تلفن و دارای یک چشم انداز متحول مسکن از طریق مدولار پیش ساخته سازه های.

این استقرار در کرالا انجام شده است با اعطای کمک های مالی از زیستگاه برای بشریت Terwilliger مرکز نوآوری در پناهگاه. شروع همکاری با Sree Chitra Tirunal موسسه علوم پزشکی و فن آوری ارائه شده است که ورودی در گواهینامه و customisations لازم برای این پروژه از انتشار اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im