ShanMukha نوآوری راه اندازی انکوباتور در جامعه نوآوری و توسعه (SID), هند موسسه علوم (IISc) راه اندازی تلفن همراه عفونت تست و گزارش (MITR) Labs.

تلفن همراه آزمایشگاه در کشور و اولین و تنها ICMR تایید BSL-2+ سازگار با تلفن همراه آزمایشگاه های تشخیصی به صورت end-to-end RT-PCR بر اساس Covid-19 تست.

طراحی و توسعه در همکاری با IISc موبایل labs فعال کاهش قابل توجه در زمان چرخش از 2 تا 10 روز به 4-12 ساعت برای تاييدی آزمون Covid-19 شروع به کار گفت.

پیوستن به چه کسانی و شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) دستورالعمل برای نمونه دست زدن به MITR Labs ارائه بالاترین سطح ایمنی برای کارگران بهداشت و آزمایشگاه می افزاید: یک عنصر حیاتی به هند در پاسخ به Covid-19 چالش ShanMukha نوآوری ادعا کرد.

استقرار سریع از MITR Labs به ظهور نقاط مهم و مهار مناطق ارائه خواهد شد یک راه حل موثر برای کنترل گسترش عفونت به آن اضافه شده است.

آرون B, مدیر Shanmukha نوآوری گفت: “ما بسیار خوشحالیم که برای راه اندازی در هند امن ترین تلفن همراه labs برای Covid-19 به حمایت از این تست در مقیاس بالا در سراسر هند است. ما مشتاقانه منتظر به کار با دولت های ایالتی و همکاران برای استقرار این راه حل برای خدمت به شهروندان ما. با شماره جدید Covid-19 مورد افزایش تصاعدی وجود دارد قریب الوقوع نیاز به استقرار چند جمله آزمایشگاه در سراسر کشور است. علاقه اخیر از کارناتاکا دولت برای معرفی یک آزمایشگاه بر روی چهار چرخ است که یک گام در مسیر درست است.”

پشتیبانی شده توسط CSR اهدا کنندگان از جمله SBI بنیاد و تاتا موتورز برای اولین بار مجموعه ای از MITR آزمایشگاه شدند و با موفقیت تست شده با BSL-3 آزمایشگاه مرکزی عملیاتی در IISc. دسته اول از MITR آزمایشگاه آماده برای استقرار. تلفن همراه در آزمایشگاه باید از این ظرفیت به روند 6000 نمونه یک ماه با پتانسیل برای رفتن به 9,000 نمونه در هر ماه با تجهیزات اضافی و بهینه سازی گردش کار.

ShanMukha نوآوری آغاز شده است و درگیر شدن با دولت های مختلف دولت برای واحد های اضافی. آن را نیز به طور فعال در حال کار با شرکای برای مقیاس کردن راه حل در سراسر هند است. این شرکت کار ادغام طیف گسترده ای از علم و فن آوری از جمله optofluidics (هم افزایی ترکیبی از اپتیک و microfluidics), مکاترونیک, تصویر, پردازش, ماشین-یادگیری زیستی و نانو-علوم است. جدا از بهداشت و درمان فن آوری های در حال توسعه مربوط به تعدادی از مناطق دیگر مانند تست از آب و هوا و خاک و مواد غذایی و کیفیت شیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی