اگر ما می تواند آماده برای جنگ پس چرا بیماری های همه گیر? طبیعت به ما آموزش خواهد govts یادگیری

Amit دلال مدیر اجرایی تاتا سرمایه گذاری شرکت با مسئولیت محدود.
  • توسط Amit دلال

Coronavirus تا به جهان توسط طوفان گرفته شده. اما این هشدارها ممکن است مرگبار همه گیر همیشه وجود دارد و در حالی که دولت ها در سراسر جهان نقل مکان کرد و برای نجات از این وضعیت در حال حاضر با درجات مختلفی از ضرورت آنها زمان کافی را از قبل برای آماده شدن برای یک فاجعه از قدر است. دولت تا به حال منابع در دست, اما این منابع شد و در مجموع استفاده می شود برای ایجاد یک سیستم دفاعی قوی به جای بهداشت و درمان و دیگر شبکه های اجتماعی, آب و برق. از وضعیت حاکم ساقه یک سوال بسیار مهم است که دولت ها در سراسر جهان باید در پاسخ به “چرا بیشتر پول صرف شده در ساخت یک زرادخانه هسته ای است که می تواند زندگی را نابود و نه در ساختمان زیرساخت های بهداشت و درمان است که می تواند محافظت می کند؟”

آمریکا در ماه اوت 2019, به طور رسمی انصراف از یک پیمان با روسیه را به عنوان نظامی آمادگی برای آزمون جدید غیر هسته ای, موبایل-راه اندازی موشک کروز و توسعه یافته به طور خاص برای به چالش کشیدن روسیه در اروپا است. این پایان دادن به برجسته کنترل تسلیحات پیمان که محدود توسعه زمین-بر اساس موشک های با برد 500 به 5500 کیلومتر است و موجب ترس از یک مسابقه تسلیحاتی جدید. من تعجب که چرا newscasters نیست و خواسته ما از رئیس جمهور که آیا ما بیشتر موشک و یا هواکش.

اخبار مرتبط

در سطح جهان وجود دارد بسیاری از هزینه های بی فایده در دفاع. هسته ای, تسلیحات یکی دیگر مواد مخدر جنگ. اما تمایل به استفاده از این وجود ندارد. نظامی صرف از همه ملت افزایش 2.6 ٪ به $1.8 تریلیون دلار در سال 2018 با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده توسط سازمان بین المللی تحقیقات صلح استکهلم موسسه (SIPRI). آن است که در حال حاضر در بالاترین سطح خود از سال 1988 و 76 درصد بالاتر از پست جنگ سرد کم در سال 1998 است. برخی از این پول می تواند به بهداشت و درمان. آتش سوزی جنگل ها یکی از مناطق که در آن ما نیاز به آمادگی بیشتر برای مقابله با ضرورت محاکمه اسرائیل. وجود دارد افزایش در سطح آب و حتی تغییر در جریان; ما نیاز به برنامه های احتمالی برای آن نیز هست.

بیل گیتس هشدار بوده است برای سال ها در مورد خطر مرگبار آنفلوآنزای مرغی بسیار شبیه به در حال حاضر coronavirus و بالا بردن زنگ که جوامع ما نیست آماده مسئولیت رسیدگی به آن است. در مصاحبه سه سال پیش میلیاردر نیکوکار صحبت در مورد پتانسیل برای یک بحران بهداشتی در سراسر جهان و این واقعیت است که ما تا حد زیادی آماده نشده است. “تاثیر یک بیماری همه گیر مانند یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا خواهد بود فوق العاده به دلیل تمام زنجیره تامین را شکستن. وجود دارد می تواند بسیاری از وحشت. بسیاری از سیستم های ما خواهد بود غیرمنتظره” گیتس گفت: CBS اخبار از 2017 مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس است. “اما آماده بودن برای همه گیر در اندازه های مختلف وجود دارد خیلی بیشتر از ما باید انجام دهیم”. شاید اگر بیل گیتس هشدار داده بود ما که ما را در آستانه جنگ جهانی سوم در همه دولتها خواهد بود الهام گرفته برای افزایش تخصیص های خود را به دفاع.

فقط به عنوان یک کل منجر ارتش خود را از دولت بیش از حد منجر شود باید کشور خود را از جلو و اگر جهان این است که برای رسیدن به هر موفقیت در راهپیمایی خود را به سمت پایداری. دولت ها باید به طور کامل سرمایه گذاری در این دستور کار است. ملی استراتژی برای توسعه پایدار باید با ارائه یک چارچوب فراگیر برای همه اولویت ها در داخل کشور است. زمان آن رسیده است تا دوباره اختصاص بودجه است. جهان نمی توانیم چنین مستندات است که نابود کردن شغل و اقتصاد.

بحران کنونی است جنگ جهانی سوم در برابر coronavirus جز coronavirus است بی چون و چرای ليبی و جهان صفر سلاح برای دفاع از خود است. دولت یافت شده است که مایل و ضعیف دست ارائه کمک به نهفته با شدت کمبود زیرساخت های بهداشت و درمان. سازمان بهداشت جهانی سایت آمده است که هر ساله بلایای طبیعی کشتن حدود 90000 مردم و تحت تاثیر قرار نزدیک به 160 میلیون نفر در سراسر جهان است. آنها تاثیر فوری بر زندگی انسان و اغلب منجر به تخریب فیزیکی و بیولوژیکی و محیط اجتماعی از افراد مبتلا در نتیجه ترک دراز مدت تاثیر خود را در رفاه و بقا است. وجود مقالات متعدد در “بزرگ گرم شدن”. دانشمندان که ارزیابی زمین های بهداشتی دیدن شواهد مسلم است که سیاره ما شده است در حال گرمتر شدن در برخی موارد به سرعت در حال. بسیاری بر این باورند که فعالیت های انسانی به ویژه سوزاندن سوخت های فسیلی و در نتیجه تجمع گازهای گلخانه ای در جو تحت تاثیر این روند گرم شدن. در دهه گذشته دانشمندان مستند رکورد بالا میانگین سالانه دمای سطح و رعایت شده اند دیگر نشانه هایی از تغییر در سراسر این سیاره: در توزیع یخ و در شوری سطح و درجه حرارت اقیانوس ها. باید رهبران جهان صرف زمان و تخصیص منابع برای آماده سازی جهان در برابر جهانی بلایای طبیعی.

فعلی جهانی همه گیر و حاصل بهداشت و درمان و هرج و مرج اقتصادی را نشان می دهد جهان است بیمار آماده است و آن را سخت به انکار است که ما در نقطه اوج. حال سؤال این است که در چه نقطه ای خواهد دولت بیدار از خود بی حسی? هنگامی که آنها را به دلیل اهمیت آن exhorts? هنگامی که آنها صدای تماس را به سلاح های جدید مبارزه ؟

اغلب گفته است که آن را هرگز خیلی دیر به اقدام است. بخش بزرگی از کار می تواند انجام شود از طریق مشارکت های اجتماعی فقط به عنوان در حال انجام است در حال حاضر در میان coronavirus بیماری همه گیر. وجود دارد می تواند نیروهای ذخیره برای انجام کار امداد رسانی از قبیل توزیع مواد غذایی و از جمله وظایف است. نکته این است که وجود دارد نیاز به یک تفکر در این جهت در بالاترین سطح است. بخش خصوصی است که مناسب ترین برای کمک کردن در چنین شرایطی است. که در آن ما موفق است در تخمگذار کردن فرش قرمز برای آنها.

اگر دولت ها در سراسر جهان عمل نمی کند در حال حاضر نسبت به ساخت یک آینده پایدار آن را به زودی ممکن است به خیلی دیر به انجام هر کاری است. اگر هزاران موشک های هسته ای باقی می ماند می تواند زیرزمینی در حال انتظار برای دشمن ناشناخته است به راه اندازی برای اولین بار در جهان می توانید استطاعت بیمارستان ها با خالی تخت در Icu و جداسازی بخش است که در انتظار راه اندازی بعدی از coronavirus یا یک فاجعه طبیعی است. جهان هشدار داده شده است از طبیعت. آن است که برای ما باقی می ماند آماده شده است.

  • Amit دلال است مدیر اجرایی تاتا سرمایه گذاری شرکت با مسئولیت محدود. گلزنی خود نویسنده.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *