اگر مرگ و میر به علت COVID-19 در 100,000 ما انجام داده اند ‘بسیار خوب’: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اگر دولت موفق به حفظ مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به 100,000 آن را انجام داده اند “یک کار بسیار خوب است.”

این بیانیه می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خوش بینانه پیش بینی کرد که دولت او خواهد بود قادر به راه اندازی مجدد اقتصاد در عید پاک خواستار آن یک جدول زمانی برای بازگشایی بزرگ swathes از کشور به عنوان در هر گاردین گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن شفافی در مدل های طرح ریزی است که گفت: به طور بالقوه 2.2 میلیون نفر و یا بیشتر می تواند فوت کرده اند تا به حال در این کشور سعی در “بال” را و نه اجتماعی قرار داده و فاصله اقدامات در محل.

او به ذکر است که 2.2 میلیون نفر می میرند اما دولت در تلاش است تا آن را پایین آورد به 1,00,000. او اظهار داشت: “اگر دولت می تواند نگه دارید که به 100,000 – آن را وحشتناک, شماره, شاید حتی کمتر اما به 100,000 بنابراین ما باید بین 100 [هزار] و 200000 – ما همه با هم باید انجام شود یک کار بسیار خوب است.”

 

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر انتقاد سمت چپ و راست و مرکز برای هدر دادن شش گرانبها هفته در شروع این بیماری همه گیر.

نگهبان مقاله ذکر شده: “مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تضعیف تقاضای خود را برای وحدت با گفتن دروغ بطور شفاهی سوء استفاده از خبرنگاران و آتش زا اتهامات است که به طور ضمنی مراقبت های بهداشتی کارگران سرقت, ماسک, بدون ارائه شواهد.”

به عنوان مرگ و میر در ایالات متحده عبور 2400 رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “این مدلسازی تخمین می زند که در اوج مرگ و میر است به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته.”

او افزود که در حال حاضر او در انتظار است که آمریکا می خواهد به خوبی در راه خود را به بهبود ژوئن 1st.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید ملی امریکا مستند برای یک ماه. دولت در زمان این تصمیم آنها بر این باورند که برای ما بدترین هنوز به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de