Idris Elba انتقاد ادعای او دروغ گفتن در مورد او COVID-19 تشخیص

بازیگر Idris Elba است رد “احمق” ادعا می کند که او در حال پرداخت به دروغ خود را در مورد کوروناویروس تشخیص است. رپ آمریکایی Cardi B به تازگی شناور نظریه که مشهور شده اند که آزمایش مثبت برای COVID-19 می تواند در گرفتن پرداخت برای فروختن خود را تشخیص.

البا در زمان خود Instagram Live روز چهارشنبه به رد نظریه بدون در نظر گرفتن Cardi ب نام. “این ایده که کسی مثل خودم میخوام پرداخت می شود می گویند: “من coronavirus’, که, مانند, مطلق bulls**t. چنین stupidness و مردم می خواهم که به عنوان اگر آن را در اخبار. این احمقانه است. که سریعترین راه برای گرفتن مردم بیمار” بازیگر گفت.

Elba, 47 همچنین در پاسخ به محبوب مفهوم است که مشاهیر و دسترسی بهتر به کروناویروس آزمون به عنوان آنها ثروتمند هستند. “من فکر می کنم بحث در مورد غنی و فقیر و که گرفتن آن و چه کسی است, من فکر می کنم نیست سالم بحث است. آن را مانند من یک تست اما من هم Covid. آیا این را به من ترجیحی? من درک نمی کنم که. نباید در مورد این که آیا غنی یا فقیر می شود. من فکر می کنم که منفی اطراف تست شرمندگی معکوس است. من نمی بینم آنچه که مردم از این که” این بازیگر اضافه شده است.

Cardi B تا به حال شده یک ویدیو در Instagram گفته او مظنون است که مشهور شده اند صادقانه در مورد COVID-19 تشخیص است. “اما پس از آن من بود با دیدن این بازیکنان بسکتبال می گویند مانند,” آره, من coronavirus اما من فکر نمی کردم هیچ نشانه.’ چه هستم من قرار است به می دانم که من باید coronavirus? به من بگو آنچه در آن است و آنچه در آن نیست. که مشکل من سمت راست وجود دارد. (دولت) واقعا نمی گویند آنچه در آن است. به من بگو آنچه در آن است و آنچه در آن نیست. من شروع به احساس می کنم مثل میشم n***به عنوان پرداخت n***به می گویند که آنها آن را کردم. اگر خانواده پرداخت n***به می گویند که آنها آن را به من پرداخت بیش از حد” رپر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im