LIC Housing Finance, Siddhartha Mohanty, alternate investment fund, real estate sector, LIC HFs mobile app, Google Cloud“در آن طول می کشد زمان برای یک وام دهنده به ارزیابی نیز هست و آن این است که ساخت و ساز مرتبط است. این پروژه ها نیاز به آخرین مایل بودجه” Mohanty گفت.

LIC مالی مسکن را شناسایی کرده 14 پروژه است که می تواند واجد شرایط برای وضوح تحت حکومت 25.000 تومان کرور روپیه جایگزین صندوق های سرمایه گذاری (AIF) برای احیای متوقف پروژه های مسکونی. وام دهنده قرار گرفتن در معرض این پروژه حدود 1,100 تومان کرور روپیه گفت: مدیر عامل و مدیر اجرایی سیذارتا Mohanty در روز جمعه.

“ما برخی از 14 پروژه (واجد شرایط) برای جایگزین صندوق های سرمایه گذاری ایجاد شده در سال گذشته است. ما توصیه کرده اند که آن دسته از توسعه دهندگان در تماس با SBI کلاه (SBI بازار سرمایه) و این روند را آغاز کرده است” Mohanty گفت: در حاشیه یک رویداد برای راه اندازی LIC HF برنامه تلفن همراه.

اخبار مرتبط

او اشاره کرد که در حالی که این پروژه های واجد شرایط برای وضوح تحت AIF طرح فرایند وقت گیر به دلیل اتمام پروژه است نه یک شبه ، “در آن طول می کشد زمان برای یک وام دهنده به ارزیابی نیز هست و آن این است که ساخت و ساز مرتبط است. این پروژه ها نیاز به آخرین مایل بودجه” Mohanty گفت. او افزود که بخش املاک و مستغلات شروع به بازیابی از رکود و کیفیت دارایی ها در این بخش باید به بهبود از اینجا.

اخیر بانک مرکزی هند آرامش برای بانک های تجاری اجازه می دهد تا پروژه های املاک و مستغلات یک سال اضافی فراتر از تاریخ شروع عملیات تجاری بدون کاهش در کیفیت دارایی ها صدق نمی کند به غیر از بانک وام دهندگان Mohanty گفت. “اتفاقا کمک خواهد کرد که این بخش به عنوان یک کل اگر شما اجازه می دهد تا یک سال تعلیق و متوقف شده پروژه می تواند بدون حاشیه دارایی. بانک ها در بودجه داشته باشند و آنها قرض می تواند بیشتر کمک به بخش” او مشاهده شده است.

در ضمن مسکن سرمایه گذاری شرکت راه اندازی نرم افزار تلفن همراه و طلسم Homy. این برنامه توسعه داده شده است در همکاری با Google Cloud. این برنامه با هدف به حداقل رساندن مقاله مبتنی بر برنامه های کاربردی وام نیز برای بهبود این شرکت رابط با مصرف کننده.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im