ایده ارز: هر آنچه که متن آن سخنرانی نفرت هزینه آن حزب…چنین افرادی باید از حزب می گوید: Manoj Tiwari

Manoj Tiwari, Idea Exchange, Delhi Assembly polls, Aam Aadmi Party, BJP, Ujjwala Yojana,ayushman bharat, Shaheen Bagh protestدهلی نو BJP جمهور و MP Manoj Tiwari اصلی با خبرنگار Abhinav Rajput در هند اکسپرس newsroom

ABHINAV RAJPUT: در اخیر دهلی مجمع سنجی BJP موفق به برنده شدن تنها هشت کرسی از 70. چرا حزب شکست ؟ شما را مورد تجزیه و تحلیل نتایج ؟

ما در حال کار بر روی ارزیابی وضعیت… دلایل اصلی که ما را درک کرده اند که تا کنون… با 33 درصد سهم رای ما تا به حال برنده بیش از 30 کرسی در دهلی نو (مجمع سنجی) در سال 2013 است. ما فکر کردیم اگر رای ما به اشتراک می رود فراتر از 38% ما خواهد بود قادر به عبور از 36 کرسی (بیش از علامت نیمه راه 35). در سال 2015 یک حزب جدید آمده بود به قدرت است. محیط متفاوت بود و مردم تا به حال تست نکرده این حزب کار می کنند. اما پس از پنج سال در قدرت خود را به کار خواهد آزمایش شده اند در زمینه های مختلف. بنابراین ما فکر کردیم که انتخابات این بار می خواهم که از 2015… با وجود رای ما به اشتراک بگذارید بودن نزدیک به 40% (38.51%) تقریبا 8 درصد بیش از آنچه در آن بود در سال 2015 (32.3%) ما نمی تواند ترجمه آن را به کرسی چرا که انتخابات کاملا دو قطبی.

اخبار مرتبط

ما نمی شکل است که یک حزب (کنگره) که یک بار تا به حال بیش از 9 درصد از آرا (9.7% در 2015 سنجی مونتاژ) خواهد آمد را به 4.2%.

ABHINAV RAJPUT: اما ندارد وجود عوامل دیگر نیز که تحت تاثیر این نتایج ؟

من شده اند در سیاست در شش سال گذشته. کوچک دلایلی مانند خشم بیش توزیع بلیط خیلی مهم نیست… در واقع چند Aam Aadmi Party هواداران عصبانی بودند با حزب خود را به عنوان به خوبی. برخی AAP رهبران بودند که کنار آنها علیه حزب. ولی رای برای حزب آنها می خواستند را به رای دادن.

RAHUL SABHARWAL: بسیاری از کارشناسان سیاسی بر این باورند که مردم رای دادند AAP چرا که آنها تا به حال یک سانتی متر صورت می شود. اگر شما تا به حال نام یک سانتی متر نامزد بیش از حد آن را بهبود BJP شانس در انتخابات ؟

ما به این بحث که آیا یا نه این حزب باید یک سانتی متر به عنوان به خوبی. این یک تصمیم جمعی به پیش بروید با آن است. نتیجه این است در مقابل ما. ما را از اندیشیدن وجود دارد که آیا راه دیگری… در حال حاضر ما قبول نتایج.

لیز MATHEW: پس از شکست بسیاری از BJP رهبران و کارگران با اشاره به این که زمانی که آنها ملاقات مردم آگاه شدند که رهبران محلی هرگز آنها را بازدید. به عنوان یک رهبر دولت, آیا شما برگزاری جلسات اغلب ؟

می تواند وجود دارد هیچ موفقیت اگر شما متصل نیست با مردم بر روی زمین. ما در حال ارزیابی و همچنین جمع آوری اطلاعات از زمین به عنوان به آنچه که اتفاق افتاده است — چرا ما انتقال مرکزی طرح… حتی اگر مردم آزرده مورد توزیع بلیط ما باور نمی کنیم که یک فرد می تواند تفاوت را.

MALLICA JOSHI: افراد مشغول به کار در برابر حزب ؟

ما باور نمی کنیم که یک فرد می تواند به عمد کسی را شکست داد و یا یک تفاوت بزرگ را. زمانی که ما مبارزه با Lok سبها نظر سنجی (در سال 2019) و متعددی وجود دارد افرادی که مخالف ما. برخی حتی مخالف حزب آشکارا. اما ما نامزد برنده با حاشیه. در حال حاضر نتیجه این است که در حال بررسی است و ما نیز در تلاش برای پیدا کردن اگر مواردی وجود دارد که در آن عدم شور و شوق در بخشی از برخی از نمایندگان مجلس شرکت کنندگان و یا برجسته کارگران منجر به چنین نتیجه. نقد و بررسی است نه فقط به خاطر نقد و بررسی. شما ببینید اثر این جلسات در زمان آمده است… این بار بر اساس بازخورد از جلسات بررسی این موضوع رسیدگی خواهد شد به شدت.

MALLICA JOSHI: که سیاست AAP دولت آیا شما فکر می کنم طنین انداز ترین بر روی زمین ؟

وجود دارد مقدار زیادی از سر و صدا در اطراف مباحث… بی جی پی نیز می دهد از بسیاری از چیزها به صورت رایگان. اما وجود دارد یک دربندی و مباحث به لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش مانند گاز اتصال (Ujjwala Yojana) و توالت و درمان پزشکی تومان ارزش 5 لاخ (Ayushman بهارات). اما در سه ماه گذشته راه AAP ساخته سواری اتوبوس رایگان برای زنان نشان داد که تاثیر خوبی بر روی زمین به ویژه در میان روزانه مسافران است.

ABANTIKA GHOSH: به تازگی اتحادیه, خانه وزیر و رهبر بی جی پی آمیت شاه گفت که اظهارات مانند گلی maaro’ تحت تاثیر این حزب منجر شود. پس چرا حزب را رهبری تا پایان اظهارات مانند “را فشار دهید را فشار دهید خیلی سخت است که در این زمان احساس می شود در شاهین باغ’?

در شاهین باغ, حزب ایستاده است که همین امروز به عنوان آن بود دیروز. BJP مخالف با کسانی که غلط مردم بی گناه و ساخته شده آنها را به نشستن برای اعتراض در شاهین باغ.

ABANTIKA GHOSH: اما چرا بی جی پی بحث به معترضان …

در مناسبت های مختلف اتحادیه وزیر راوی شانکار پراساد دعوت کرده است آنها (معترضان در شاهین باغ) برای مذاکرات. ما نمی توانیم بحث به 10000 نفر. ما می توانیم بحث را به نمایندگان خود. ما آنها را به نام بسیاری از زمان, اما آنها روشن نشده است. بعد حتی خانه وزیر دعوت آنها. وجود دارد شرکت نمی کنند.

بله وجود دارد نفرت سخنرانی و ما آنها را پشتیبانی نمی کند. هنگامی که آن را از طرف ما ما را محکوم کرده اند سخنرانی و کسانی که درگیر کشیده شد ، ما نیز محکوم نفرت سخنرانی های داده شده توسط معترضان یا مردم نشسته در شاهین باغ.

ABHINAV RAJPUT: BJP MP, Parvesh ورما در یک سخنرانی به نام وزیر, Arvind Kejriwal, یک تروریست است. اتحادیه وزیر Prakash Javadekar دفاع از آن سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی که شما نیز حضور داشتند.

من را محکوم کرده اند که (سخنرانی). و من که قبل از انتخابات. نخست وزیر و وزیر نیز محکوم آن است. وجود مقررات در قانون اساسی ما به مجازات gaddars (ضد ملی) و من ایمان کامل در آنها است.
بله او (Javadekar) نشست کنار من و گفت: خب. اما من باید دو نکته را در اینجا. هر آنچه که زمینه آن را بیان نفرت و حزب ما تا به حال به صورت ضرر و زیان ناشی از آن. ما محکوم است که گفتار و سپس به عنوان به خوبی به عنوان امروز است.

ARANYA SHANKAR: در مصاحبه ای به بیان قبل از مجمع سنجی شما گفت که پلیس وارد محوطه جامع Millia اسلامی در تاریخ 15 دسامبر در حالی که تعقیب تظاهر کنندگان اما که آن را به حال وارد کتابخانه. اما در چند روز گذشته فیلم دوربین مدار بسته پدید آمده نشان پلیس هدف قرار دادن دانش آموزان و شکستن دوربین های مدار بسته در کتابخانه. آیا شما ایستاده آنچه به شما گفت ؟

این ویدئوها که پدید آمده اند می گویند همه چیز — از شرایطی که تحت آن آنها (پلیس) تا به حال برای ورود به کتابخانه… من را دیده اند و (آنها) چگونه مردم با چهره خود را پوشانده و سنگ در دست خود را به ارمغان آورد داخل کتابخانه و ساخته شده برای نشستن است. پس از آن پلیس در آمده است. ما خواسته اند برای بررسی. اگر کسی پیدا اقدام برابر قانون اقدام خواهد شد در برابر آنها.
SOMYA لاخانی: در ماه دسامبر سال گذشته BJP رهبر Kapil Mishra در زمان از یک نرم افزار-کا تجمع در دهلی کننوقت محل که در آن او و هواداران خود را نگه داشته و بالا بردن ‘گلی maaro’ شعار.

آن نبود که به دانش من زمانی که او مطرح شده شعار. من می خواهم به کسانی که چنین نفرت سخنرانی به طور دائم حذف شده است. اجازه دهید ما شروع به یک سیستم که در آن افرادی که به نفرت سخنرانی از دست دادن حق قانونی خود را (به مبارزه سنجی). و اگر چنین سیستمی در محل قرار داده است من به عنوان یک فرد و نه به عنوان حزب رئیس جمهور از آن حمایت خواهد کرد. و هر کس باید بازرسی شود آن را (Okhla MLA) Amanatullah خان یا (حیدرآباد MP Asaduddin) Owaisi. کشور ما این است که زیبا ترین کشور.

وقتی یادبود جنگ بود که افتتاح دیدم که یک هندو پاندیت اول قرائت سرود توسط یک کشیش مسیحی و یک مولوی یک کشیش بودایی و کسی که از یک gurdwara. من احساس بسیار افتخار می کنم. ما موفق به متوقف کردن حملات تروریستی در کشور ما و تامین امنیت مرزهای ما. اما زمانی که رهبران سیاسی نفرت پراکنی و یا حمله خانه, موارد باید در برابر آنها و آنها باید مجازات شود.

SOMYA لاخانی: است ‘شاهین Bagh mein زمان lagna chahiye’ نفرت سخنرانی ؟

نباید کسانی که گسترش یک bhram (افسانه) در مورد شاهین باغ احساس فعلی ؟ یک کودک مرده در سرد است. چه کسی مسئول آن است ؟ ما چیزی گفته نشده برای کسانی که نشسته اند و آنها در اشتباه هستند. اما هیچ یک تابعیت است که دور گرفته شده توسط شهروندی (متمم) قانون 2019.

DEEPTIMAN TIWARY: آر اس اس است و انتقاد خود را در مبارزات انتخاباتی و استراتژی. در آن هفته سازمانده آن نامیده BJP کمپین زبان ‘وحشتناک’ و نسبت آن به سونیا گاندی ‘Maut ka saudagar’ بیانیه. RSS گفت که آن را به دلیل این که بسیاری از رای دهندگان فاصله خود را از BJP. نکته دیگر که اشاره شد این بود که در حالی که Kejriwal, مبارزات انتخاباتی بر مسائل محلی و صحبت از مدارس و بیمارستان ها شما را سرگرم با شاهین باغ پاکستان و ماده 370.

به من اجازه خواندن آنچه آنها نوشته اند. آر اس اس است که یک سازمان که به نظرات ما توجه نزدیک به. آن است که یک سازمان است که اختصاص داده شده به خدمت به کشور است. ما را به خواندن آنچه آنها گفته اند. اما من می خواهم بگویم که ما را نمی شاهین باغ یک موضوع است. ما به عنوان خوانده شده مانیفست. این مذاکرات از ارائه آب تمیز به هر خانه پایان آلودگی هوا در دهلی نو ساخت اتوبوس های سیستم حمل و نقل کارآمد تر دادن آرد در حال حاضر در قیمت 10 تومان به ازای هر کیلوگرم در Rs 2 به ازای هر کیلوگرم به فقرا دادن چرخه و اسکوتر به دانش آموزان دختر از خانواده های فقیر در مدارس و کالج ها بود. ما را نمی شاهین باغ یک مسئله; مخالفان از آن ساخته شده و همچنین از آن بهره مند.

من که مگاپیکسل بود که مورد ضرب و شتم و shooed دور از افتتاح یک پل (امضا پل در Wazirabad) خود در حوزه. چگونه است که این اقدام از ‘sabka mukhyamantri (هر کس وزیر)’? پروتکل دیکته که MP و MLA حوزه را باید دعوت کرد.

DEEPTIMAN TIWARY: آیا شما فکر می کنید دولت موفق به توضیح کا ،

شما می تواند درست است که با وجود تلاش بسیاری از ما قادر به آن را توضیح دهید. من به صحبت کرد بسیاری از مردم و آنها گفتند که مشکلی ندارم با این کا اما با NRC (ملی ثبت نام از شهروندان). اما NRC آمده است… در حال حاضر آنچه می تواند ما را در این مورد ؟ پس از جاده ها مسدود هستند برای چیزی است که معرفی شده است. PM گفته است که حتی پیش نویس از NRC آماده نشده است… اگر ما موفق به توضیح کا سپس حتی سازمان های رسانه های شکست خورده اند. من فکر نمی کنم که مردم درک نمی کنند این کا هر کس آن را درک کرد.

ABHINAV RAJPUT: AAP MLA Saurabh Bhardwaj گفته است که Sunderkand (یک فصل از Ramcharitmanas) خواهد بود و خوانده در اولین سه شنبه هر ماه در مناطق در حوزه خود را. چگونه می توانم به شما این است ؟

من احساس می کنم خوشحال و می خواهید به او تبریک می گویم. اما چرا شما به انجام این کار برای رسانه ها ؟ … ما نه توقف هر کسی. اما شما به دستمزد ماهانه به مولوی و نه pujari. اگر شما آنها را هر دو دستمزد خود را پس از آن من خواهد شد به توافق برسند که خود ایدئولوژی صحیح است. در دهلی نو یک مولوی می شود 18,000 تومان در هر ماه است. آن را نیز به Hanuman معبد والمیکی معبد و Ravidas کشیش معبد. هر آنچه که شما انجام آن را برای هر کس.

DEEPTIMAN TIWARY: شما اشاره کردید که مردم هنوز هم درک کا و NRC. اما خانه وزیر آمیت شاه بود که در اوایل ریاست حزب گفت که NRC اجرا خواهد شد. حزب بیانیه همچنین می گوید که NRC اجرا خواهد شد.

این کا و NRC نباید مرتبط است. که یک اشتباه است. اتحادیه خانه وزیر را می گویند که ما باید برای متوقف کردن مهاجران غیرقانونی و ما اطاعت از آن. اگر هر عضو از مخالفان فکر می کند در غیر این صورت من می خواهم به صحبت کردن با او. ما می خواهیم برای متوقف کردن مهاجران غیر قانونی اما NRC حتی پیش نویس شده است. آنها (مهاجران غیر قانونی) می تواند تروریست ها بیش از حد. وجود قوانین دقیق و سنگین امنیتی در هند و پاکستان در مرز کشمیر فقط به این دلیل از این افراد است. ما هرگز گفت: نه به هر مهاجر. افرادی مانند سلما آقا و Adnan Sami داده شده است تابعیت. ما انکار نمی شهروندی به هر کسی… دولت در حال کار نسبت به ارائه امکانات به همه. مردم از ادیان مختلف مانند آیین هندو و مسیحیت و اسلام و بودیسم هستند و بخشی از این کشور و نارندرا دولت منجر خواهد صدمه دیده است هرگز آنها را.

RAHUL SABHARWAL: چگونه شما قصد دارید به بازی در نقش یک سازنده مخالفان دولت در مجلس برای پنج سال آینده ؟

در پنج سال گذشته ما هرگز مغرضانه نسبت به هر چیزی. ما همچنان در تلاش برای بهبود خدمات مترو. دولت در تلاش برای متوقف کردن پیشرفت اما ما در ادامه و ساخته شده شرقی و غربی محیطی بزرگراه. بیش از 60,000 کامیون که خواهد آمد و
رانندگی در اطراف دهلی نو در حال حاضر شده است منحرف به مسیرهای خارج از شهر. ما همچنین در تمیز کردن آب (در شهر). این Shahdara Jheel که ساخته شده است. که سود حاصل از این ؟ دولت می تواند اعتبار آن است. ما در حال ساخت بهارات Vandana پارک در دورکا خواهد شد که گسترش بیش از 200 هکتار… ما در حال تشکیل یک مستعمره Vikas هیئت مدیره برای توسعه در حال حاضر-regularised غیر مجاز شدند.

BADSHA ری: پس از 2019 در BJP دهکدهای از دست داد بسیاری مجمع انتخابات هر چند در این کشورها PM مودی به حال مبارزات انتخاباتی گسترده است. در حالی که در سطح ملی مودی عامل به نظر می رسد به کار برای BJP در سطح دولت به نظر می رسد که شکست خورده است. دارای وابستگی به مودی معکوس برای BJP?

آن را به شما نگاه کنید در تاریخ چند سال پیش شما متوجه خواهد شد که مودی سحر و جادو این نسخهها کار میکند با قدرت. قبل از سال 2014 هر زمان که یک دولت بی جی پی به قدرت رسید در هر دولت را سقوط مدت است. اما در حال حاضر ما در حال مثبت در حال حرکت رو به جلو در هر دولت و… مردم بسیار هوشمند است. در حالی که آنها را ساخته اند نارندرا مودی نخست وزیر در کشورهای آنها به خاطر تجربه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>