Icra اصلاح داخلی صنعت داروسازی چشم انداز منفی با توجه به شیوع کروناویروس

icra, icra outlookاز کل واردات از رابط های برنامه کاربردی و ميانجی به هند و چین حساب برای 65-70 درصد

آژانس رتبه Icra در روز پنج شنبه گفت: این تجدید نظر در چشم انداز خود را در هند صنعت داروسازی به منفی از پایدار با توجه به در حال انجام lockouts در بخش هایی از چین پس از شیوع کروناویروس.

داخلی مواد مخدر در صنعت است که به شدت وابسته به واردات با بیش از 60 درصد از مواد فعال دارویی (API) مورد نیاز در حال حمل از مکان های خارج از کشور به خصوص چین است.

اخبار مرتبط

در برخی از مواد فعال دارویی (APIs) مانند سفالوسپورین های, آزیترومایسین و پنی سیلین وابستگی است که به عنوان بالا به عنوان 80 تا 90 درصد ICRA در بیانیه ای گفت.

از کل واردات از رابط های برنامه کاربردی و ميانجی به هند و چین حساب برای 65-70 درصد آن اضافه شده است.

وضعیت نگران کننده در مورد ميانجی مراحل قبل از رابط های برنامه کاربردی و کلیدی شروع مواد (KSMs) که بلوک های ساختمان برای مواد مخدر در جایی که در برخی موارد چین منحصر به فرد تامین کننده رتبه آژانس گفت.

مثلا پنگ و 7ACA کلیدی از مواد خام مورد نیاز برای تولید سفالوسپورین های تولید شده به طور انحصاری در چین آن اضافه شده است.

علاوه بر این برای برخی از ورودی مواد حتی اگر جایگزین منابع در دسترس هستند چین باقی مانده است منبع مورد نظر با توجه به مقرون به صرفه نرخ Icra گفت.

“شیوع کروناویروس در چین و در نتیجه تحریم در بخش هایی از چین منجر به تعطیلی واحدهای تولیدی در چین است. هر چند اکثریت دارویی امکانات تولید در چین قرار دارد دور از coronavirus تحت تاثیر سایت های, شده است وجود دارد یک اختلال در زنجیره تامین با توجه به lockouts” Icra اشاره کرد.

با توجه به Icra تحقیقات داخلی API تولید کنندگان باید موجودی از یکی-دو ماه است که باید به اندازه کافی حمایت تولید خود را تا اواسط ماه مارس سال 2020 است.

ادامه شیوع ویروس اما فراتر از اواسط ماه مارس سال 2020 ممکن است تاثیر منفی تولید این API تولید کنندگان احتمالا منجر به توقف کامل تولید برای برخی از کوچکتر بازیکنان Icra گفت.

“متناوبا برای برخی واسطه آنها ممکن است منبع آن را از کشورهای دیگر اما در قیمت های بالاتر. این تاثیر سودآوری خود را به عنوان آنها ممکن است قادر به به طور کامل تصویب در همان به فرمولاسیون تولید کنندگان” به آن اضافه شده است.

علاوه بر این در حالی که آنها می توانند خود را تغییر منبع تامین مواد اولیه برای صادرات برای تنظیم بازار مانند ما آن نیاز به refiling دارو استاد فایل (DMF) با ایالات متحده غذا و دارو (USFDA) برای تایید است که طول می کشد حدود شش ماه.

“از نظر بالا Icra خود تجدید نظر چشم انداز در صنعت داروسازی به منفی” رتبه آژانس گفت.

میزان تاثیر تولید خاموش شدن ناگهانی و افزایش قیمت مواد اولیه بر سودآوری دارویی داخلی و تولید کنندگان خواهد اما بسته به شرایط هر شرکت و محصول و منابع مواد اولیه مخلوط و کوانتومی از موجودی برگزار شد آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر