یاد آمریکایی فروشگاه زنجیره ای macy’s خواهد شاتر 125 فروشگاه ها و بریده بریده از 2000 شغل در طول سه سال آینده به عنوان بخشی از یک طرح به تقویت موقعیت مالی این شرکت اعلام کرد.

مانند دیگر خرده فروشان میسی تلاش کرده است با کاهش یک بار غالب امریکایی مرکز خرید و همچنین رقابت از آنلاین کرگدن آمازون است.

فروشگاه گفت: این شرکت انتظار دارد که “ستاره قطبی” استراتژی به تولید ناخالص سالانه پس انداز حدود 1.5 میلیارد دلار پس از آن به طور کامل اجرا شود تا پایان سال 2022 با صرفه جویی حدود 600 میلیون دلار در این سال است.

“ما با اعتماد به نفس در ما Polaris استراتژی و ما باید منابع مورد نیاز برای بازگشت macy’s, Inc. به پایدار سود و رشد” میسی مدیر عامل و رئیس جف Gennette در بیانیه ای گفت.

“ما تمرکز منابع ما در قطعات سالم از کسب و کار ما به طور مستقیم به آدرس ناسالم بخش هایی از کسب و کار و کاوش های جدید جریان درآمد.” این شرکت را حدود 125 از آن “حداقل مولد” فروشگاه بیش از سه سال آینده که حساب برای $1.4 میلیارد دلار فروش سالانه.

این شامل 30 فروشگاه در حال حاضر در روند بسته شدن بیانیه ای گفت:.

علاوه بر این دفتر نیویورک تبدیل خواهد شد این شرکت تنها دفتر مرکزی شرکت و زنجیره ای را آن سان فرانسیسکو و سینسیناتی دفاتر.

این طرح خواستار “ساده آن سازمان با خالص کاهش در آن شرکت های بزرگ و پشتیبانی از عملکرد کارکنان از 9 درصد یا حدود 2000 مواضع” این شرکت اعلام کرد.

پس انداز تولید شده توسط این برنامه خواهد بود سرمایه گذاری در بهبود کسب و کار دیجیتال و “خارج از مرکز گسترش” و جدید, کوچکتر, فروشگاه, فرمت, میان چیزهای دیگر.

هزینه بازسازی است که انتظار می رود در مجموع حدود 450 میلیون دلار به $490 میلیون اکثر آن ثبت خواهد شد در 2019 در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net