ICMR تصویب Molbio Dignostics’ Covid-19 کیت تست

Molbio تشخیص توسط هند بهداشت صندوق از طریق مرکز تحقیقات بهداشت و نوآوری.

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) را تایید کرده است یک کیت تست برای Covid-19 طراحی و توسعه توسط Molbio تشخیص است. به تازگی تصویب شده آزمون هزینه های زیر 1,350 تومان بسیار ارزان تر از این موجود روش غربالگری انجام شده توسط دیگر خصوصی labs. نتایج تست با این کیت در دسترس خواهد بود در عرض یک ساعت.

بسیار مسری رمان coronavirus منجر به بیش از 70 ، 000 مرگ و میر در سطح جهان است. این Moblio کیت تست فعال خواهد شد در همان روز آزمایش و گزارش را قادر می سازد بیمار جداسازی زمانی که لازم است. “نیاز به یک ساعت است که به تقویت دسترسی به تشخیص مولکولی در یک مسیر در حالت مورد نیاز حمایت مالی کمک خواهد کرد که بهتر و آمادگی برای مقابله با در کنترل بیماری های همه گیر مانند Covid-19 و دیگر شیوع بیماری در آینده گفت:” دکتر Chandrashekhar Nair, مدیر ارشد مسئول فنی در Molbio تشخیص است.

اخبار مرتبط

Molbio تشخیص توسط هند بهداشت صندوق از طریق مرکز تحقیقات بهداشت و نوآوری. هند بهداشت صندوق سازمان کشت تاتا اعتماد به شناسایی و حمایت از نوآوری دستیابی به موفقیت کمک خواهد کرد که خلاص شدن از شر بیماری های عفونی در هند.

در حال حاضر وجود ندارد و تاسیس درمان یا واکسن برای Covid-19. پزشکی کارگران در هند و در سراسر جهان در حال تلاش برای نگه داشتن همه گیر تحت کنترل است. Covid-19 باعث شده است که بیش از 110 مرگ و میر در هند با بیش از 4000 نفر تست مثبت است. ICMR تا کنون مورد تایید آزمایشگاه خصوصی در سراسر کشور از جمله لعل مسیر Labs, SRL و Thyrocare به انجام Covid-19 انجام شد. اين آزمون حدود 4,500 تومان.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de