ICEA, essential services, coronavirus lockdown, online mobile sales during coronavirus, industries during coronavirusICEA گفت که این صنعت حمایت lockdown; و از این رو به دنبال افتتاح فروشگاه های خرده فروشی. (رویترز)

دستگاه های تلفن همراه صنعت بدن ICEA درخواست دولت اجازه می دهد تا آنلاین فروش گوشی های تلفن همراه, لپ تاپ و تبلت, رایانه های شخصی و همچنین تعمیر آنها و تعمیر و نگهداری در خدمات ضروری دسته به حمایت از خانه کار می کنند در حال انجام lockdown.

هند تلفن همراه و الکترونیک انجمن (ICEA) در نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی روز یکشنبه گفت: دولت اجازه اتصال به اینترنت در خدمات ضروری دسته بندی که برای تعمیر و نگهداری و تعمیر, سرویس, گوشی, لپ تاپ و تبلت وجود دارد این است که فشار زیادی بر روی این ابزارها برای انجام کار از خانه.

اخبار مرتبط

بدنه صنعت درخواست دولت اجازه می دهد تا سرویس و نگهداری رسانه/انبارها برای گوشی های تلفن همراه, لپ تاپ, کامپیوتر و تبلت و فروش آنلاین لپ تاپ و کامپیوتر و تبلت از طریق سیستم عامل های تجارت الکترونیک است که مجاز به ارائه کالاهای ضروری در کشور است.

با توجه به مخابرات سازمان تنظیم مقررات از هند وجود دارد 66.19 کرور ارتباطات باند پهن در این کشور در ماه دسامبر که 64.21 کرور دیده شد با استفاده از دستگاه های تلفن همراه.

ICEA گفت که این صنعت حمایت lockdown; و از این رو به دنبال افتتاح فروشگاه های خرده فروشی. اما آن را درخواست کرده است اجازه می دهد تا فروش گوشی های تلفن همراه در ردیف 3 و 4 شهر از خدمات رسانه ها به عنوان رسانه های خرده فروشی در حال ترجیح متوسط در این مناطق بیش از تجارت الکترونیک برای خرید دستگاه های.

“ما همچنین می خواهم به برجسته که از طریق دستگاه های تلفن همراه دولت همچنین می توانید آهنگ از شهروندان که در حال نهفته Covid-19. این کمک می کند تا مقامات بهداشتی به مسیر بهتر حرکت شهروند آلوده. اگر تلفن های خود را به شکستن و یا اگر آنها را به یک گوشی هوشمند به هر دلیل آنها باید دسترسی به تعمیر مغازه یا فروشگاه به تهیه یک” ICEA رئیس Pankaj Mohindroo گفت: در این نامه است.

E-commerce شرکت ها به تدریج از سرگیری عملیات خود را متوقف کرده اند اما رزرو کالا در حال سقوط خارج غیر ضروری دسته بندی از جمله دستگاه های تلفن همراه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی