IBF می نویسد: دولت به دنبال اقتصادی امداد رسانی و توانبخشی بسته برای پخش بخش

IBF has also requested the government for reduction in GST rate on digital services.IBF نیز درخواست دولت برای کاهش GST نرخ خدمات دیجیتالی.

در پی COVID-19 شیوع هند Broadcasting Foundation (IBF) به دنبال دولت حمایت برای مقابله با بحران اقتصادی در پخش تلویزیونی بخش. با توجه به NP Singh, رئیس جمهور, IBF, کامل, توقف تولید تلویزیون نشان می دهد لغو زنده رویدادهای ورزشی و برنامه ریزی تبلیغات, تبلیغات, رزرو به کاهش 50٪. همراه با این واقعیت است که آژانس های تبلیغاتی/تبلیغ و توزیع پلت فرم اپراتورها نیز تاخیر در پرداخت های خود را به پخش بخش رو فشار از رکود.

“در حالی که ما خوش آمدید انطباق و قانونی تسهیلات اعطا شده توسط دولت در آخرین اطلاع رسانی از 15 آوریل پخش بخش است که به دنبال یک بسته محرک اقتصادی از سوی دولت در قالب اقتصادی امداد و نظارتی انعطاف پذیری به طوری که تمام رسانههای به ویژه کسب و کارهای کوچک می تواند کمک به عقب بر گردیم در مسیر,” او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

IBF نیز درخواست دولت برای کاهش GST نرخ خدمات دیجیتالی (B2C), بازپرداخت به صورت خودکار از ورودی های اعتباری و فوری پردازش و صدور پایین تر خودداری سفارش (LTDS). IBF اعضا و همچنین افزایش نگرانی در مورد پرداخت شده دریافت شده از اداره اطلاع رسانی و ارتباطات (BOC) و دیگر دولت آژانس های تبلیغاتی/تبلیغ در حال اجرا در صدها کرور.

در مستند دولت اطلاع رسانه های چاپی و الکترونیکی از جمله پخش DTH و کابل خدمات” به عنوان یکی از خدمات ضروری’. اما با کارکنان قادر به رفتن به محل کار به دلیل محدودیت های رفت و آمد و تولید برنامه متوقف برای برنامه نویسی در سراسر بخش ارائه مطالب و اخبار به بینندگان نما یک چالش برای پخش.

“IBF ارائه شده است یک روش عملیاتی استاندارد (SOP) در پیشگیری و اقدامات ایمنی برای سازماندهی امن و پایدار شروع مجدد از محتوای تولید رسانه ای عملیات انتقال و اداره کل عملیات در تلویزیون پخش بخش به سازمان بنادر و دریانوردی, Niti
Aayog و MIB. این SOP کمک خواهد کرد که این بخش به سرعت حرکت به سوی عادی و ما قطعا امیدواریم که دولت آن را در نظر favourably,” سینگ معتقد است.

در آن نامه به Prakash Javadekar وزیر اطلاعات و پخش IBF ساخته شده است که زیر درخواست:

 1. نظارتی مهلت قانونی برای بخش برای حداقل 18 ماه آینده.
 2. مرحله به مرحله از سرگیری فعالیت های تولید.
 3. فرمت از مهلت قانونی دوره برای GST پرداخت.
 4. الزامی دیجیتال پرداخت اشتراک و تبلیغات غرامت به پخش.
 5. مشاوره برای DPOs در رابطه با آزادی از پرداخت هزینه اشتراک برای دوره تا 29 فوریه سال 2020
 6. چشم پوشی از هزینه پردازش و موقت زندگی می کنند uplinking هزینه برای رویدادهای ورزشی زنده برای یک دوره یک سال از سرگیری عادی فعالیت های کسب و کار.
 7. افزایش مدت زمان یک سال به دو سال برای operationalisation از کانال های جدید است که اجازه.
 8. تعلیق مورد نیاز از عملکرد بانک تضمین می کند در رابطه با کانال های به دنبال راه اندازی می شود برای یک دوره یک سال است.
 9. چشم پوشی از هزینه حمل با توجه به Prasar Bharati برای 3 ماه (مه و ژوئن) برای کانال های FTA در Prasar Bharati رایگان ظرف پلت فرم.
 10. تعویق پرداخت با توجه به Prasar Bharati به صورت رایگان ظرف حمل تا 31 مارس سال 2020 به تعویق افتاده بود تا ژوئیه سال 2020 است.
 11. همه در انتظار بازپرداخت حتی بیش از Rs. 5 بوردو باید به فوریت پردازش شده است.
 12. 1 قسط از پیش مالیات (به علت در 15 ژوئن 2020) باید با انجام دور و مؤديان مجاز به پرداخت 2 قسط (به دلیل در 15 سپتامبر سال 2020) به طور مستقیم و بدون هر گونه علاقه و مسئولیت
 13. تاریخ مقرر برای سپرده TDS برای ماه های مارس و آوریل سال 2020 باید تمدید تا 31 مارس سال 2020 بدون هر گونه علاقه و مسئولیت.
 14. فرمت /چشم پوشی از اجازه برای FX برای پرداخت های خارجی ماهواره transponder استخدام.
 15. نرخ پایین تر از TDS از 10 درصد به 2 درصد در اشتراک درآمد.
 16. پرداخت حق تمبر در موافقت نامه باید به تعویق افتاده تا انقضای نود (90) روز از تاریخ بلند کردن اجسام از سراسر کشور مستند.
 17. اجازه تخلیه GST معکوس شارژ تعهد از طریق GST ورودی اعتباری به جای پرداخت به صورت نقدی.
 18. گسترش همه موجود باقی بماند از مالیات بر درآمد تقاضا برای 6 ماه آینده بدون هیچ گونه جلسه جدید.

دفعات بازدید: همچنین: AAAI می رسد به دولت برای تداوم کسب و کار; فرستد توصیه برای کمک به آژانس های تبلیغاتی

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر