IBC: 3 این مقررات می تواند تهدید بالقوه برای MSMEs مگر اینکه دولت این گام کلیدی

MSMEs عملا پیدا کردن آن غیر عملی برای بهبود کامل غرامت از این شرکت بدهکار تحت قطعنامه طرح است.
  • Harish Kumar

سهولت انجام کسب و کار برای MSMEs: هالتر کوچک و متوسط شرکت (MSME) — یک بخش به کارگیری حدود 111 میلیون مردم و مشارکت حدود 48 درصد و 28 درصد به هند صادرات و تولید ناخالص داخلی به ترتیب بدون شک بوده است که ستون فقرات اقتصاد هند. در واقع داشتن به رسمیت شناخته عملی با چالش های MSMEs شده اند مواجهه با دولت گرفته و مراحل متعدد در سالهای اخیر به آدرس نگرانی های چنین. اما بدیهی است یکی از مناطق بحرانی که در آن بیشتر سازنده مراحل ممکن است گرفته شده برای MSMEs است عجز از پرداخت دیون & ورشکستگی کد 2016 (IBC). یکی ممکن است مسلم توجه داشته باشید که در زمینه مکانیزم غالب تحت IBC مختلفی وجود دارد که ذاتی در عین حال مسائل مهم که به ناچار تحت تاثیر قرار MSMEs’ عملیات (که حدود 97 درصد ترکیبات هستند تنها صاحبان و شرکت های مشارکت) اگر آنها به موضوع گفت: ساز و طبق آن extant چارچوب است.

مثلا MSMEs (اساسا طبقه بندی شده به عنوان ” نا امن عملیاتی طلبکاران تحت IBC) عملا پیدا کردن آن غیر عملی برای بهبود کامل غرامت از این شرکت بدهکار (مراجعه به IBC روند) تحت وضوح طرح و یا به عنوان در هر آبشار ساز در این رویداد شرکت بدهکار است و دستور داده بود منحل می خواهم عملی قطعنامه طرح است. قابل توجه فدراسیون هندی هالتر کوچک متوسط شرکت به رسمیت شناخته شده بود که شایع فرایند بازیابی تحت IBC است یک طرفه به عنوان MSMEs دریافت هیچ اگر خریدار خود را دستخوش IBC. در آن قبل از ارائه بودجه به امور آن درخواست کرده بود برای ایجاد یک جداگانه زیر رده از MSMEs در عملیاتی طلبکاران و يک MSMEs ویژه حقوق بازیابی کامل به دلیل پرداخت در برابر شرکت های بزرگ بدهکار رو شرکت عجز از پرداخت دیون با وضوح روند (CIRP) و یا انحلال.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: FM Sitharaman نجات MSMEs از عجز از پرداخت دیون رسیدگی به میان Coronavirus; افزایش آستانه به طور پیش فرض

دیگر چنین عملی نگرانی از نهایی عملی قطعنامه طرح برای یک MSME (که یک شرکت بدهکار تحت CIRP) که طرح منطقی ممکن است در آینده و عملی در مورد مروج MSMEs داده می شود نمایشگاه فرصت برای شرکت در این قطعنامه طرح است. بخش 240A از IBC (که به تازگی معرفی شده) توزیع شده با برخی از واجد شرایط بودن هنجارهای برای مروج به عنوان مراجعه کننده به بخش 29A (در مورد این شرکت بدهکار است MSME). با این وجود ممکن است در نظر گرفته شده را دوباره نگاه دامنه اصلاح بخش 29A برای ارزیابی اگر آرامش بیشتر ممکن است ارائه به مروج که باقی عمدی اما موضوع به بخش 29A با توجه به واجد شرایط به دلایل خارج از کنترل خود. بدیهی است در حالی که IBC است که هنوز هم در آن در حال تحول مرحله هنوز دادگاه از جمله در دادگاه راس و NCLAT در موارد متعددی را آغاز کرده اند تفسیر مقررات مربوط IBC آزادانه اگر این شرکت بدهکار است MSME.

سریع و در عین حال مقرون به وضوح تحت IBC است و در عین حال یکی دیگر از جنبه های بسیاری از MSMEs نگران هستند. با توجه به میزان بدهی, میزان بهبودی و همچنین زمان صرف شده برای تحقق بخشیدن به این مقدار هزینه های متحمل شده در بهبود اقدامات قابل توجهی عامل برای MSMEs به تصمیم می گیرید که آیا به دنبال چنین بدهی از طریق IBC مسیر. به طور بالقوه قادر می سازد ارائه اجازه می دهد MSMEs برای رفتن به خارج از دادگاه حل و فصل (از جمله از طریق میانجیگری) ممکن است آدرس چنین نگرانی است. بدیهی RBI گزارش از کمیته های تخصصی در MSMEs نیز توصیه می شود که به علت عدم پختگی در بخشی از MSMEs IBC باید برای ارائه در خارج از دادگاه کمک به MSMEs مانند وساطت بدهی-مشاوره ،

یک نگاه سریع از IBC مقررات در این زمینه از MSMEs’ کار قطعا توجیه متمایز قطعنامه رژیم برای MSMEs تحت IBC که در مقایسه با اندازه بزرگ شرکت های بزرگ. به طور قابل توجهی با درج بخش 240A (که قدرت دولت مرکزی را لازم اصلاحات/اصلاح برای IBC در مورد MSMEs) دولت ممکن است در نظر با استفاده از این سلاح و تسریع در شناسایی مناطق مربوطه و صدور دستورالعمل های خاص (با تغییرات لازم) به عنوان زمینه کاربرد مقررات مربوط به IBC به MSMEs.

Harish Kumar شریک در L&L همکاران. گلزنی خود نویسنده.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im