IATO خواستار گردشگری وزارت برای حذف محدودیت در گردشگران خارجی

هندی انجمن اپراتورهای تور (IATO) است که به دنبال مداخله از وزارت گردشگری به عنوان هتل ها خودداری چک در برای گردشگران خارجی به ویژه از کشورهایی مانند ایتالیا و کره جنوبی از ایران و ژاپن است.

“با وجود این واقعیت است که همه این گردشگران در حال برگزاری مناسب ویزا شدند و در حال حاضر رفت و آمد در هند قبل از محدودیت اعلام شد. IATO گرفته است تا این موضوع با وزارت گردشگری و وزارت به دنبال آن مداخله فوری به این موضوع حساس است و صدمه تصویر ما به شدت به عنوان یک اعتماد مقصد در میان گردشگران خارجی” صنعت بدن در بیانیه ای گفت.

با توجه به سرپرستان گزارش گردشگران در آگره شد خودداری از ورود در هتل پنج ستاره پس از مقامات منطقه هشدار داده بود که هتل ها خواهد بود مهر و موم شده اگر هر مورد مثبت از coronavirus شناسایی شد در میان گردشگران اقامت وجود دارد.

IATO بود خواست وزیر یوگی Adityanath اصلی وزیر گردشگری و فرهنگ بخش و ناحیه دادرس از آگرا به موضوع لازم جهت به هتل در آگرا به افتخار رزرو اتاق در حال حاضر ساخته شده توسط اپراتورهای تور.

IATO نیز گرفته شده تا این موضوع از دولت هند خروج خط داخلی اجازه از 5 مارس سال 2020 برای همه گردشگران خارجی است. نخست وزیر هند شده است از نزدیک با یک درخواست برای خروج این دستور و اجازه می دهد تا گردشگران خارجی برای ورود به هند از جمله گردشگران از, ایتالیا, ژاپن, کره جنوبی و ایران که اجازه معتبر و در حال حاضر در هند است. اگر نیاز بود معاینات پزشکی انجام می شود به صورت محلی.

تور اپراتورها انجمن در حال حاضر نوشته شده به وزارت گردشگری و وزارت در این نور است. با توجه به IATO جمهور Pronab سرکار “گردشگری وزارت مطمئن است که ارتباطات در حال ارسال است که به کشورهای برای دیدن است که گردشگران هستند و نه بی ارزش مورد آزار و اذیت. همچنین وزارت بهداشت خواسته شده تا موضوع مشاوره سفر برای کسانی که آسیب دیده توسط ویروس. در صورت هر گونه شک پزشکی چک آپ انجام می شود به صورت محلی.”

این انجمن همچنین درخواست وزارت گردشگری برای راه اندازی یک 24×7 عملیاتی اتاق کنترل برای کمک به گردشگران خارجی در هر اورژانس و یک آنلاین ساز و بدانید که آنها برای رسیدن به در پریشانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>