نیروی هوایی اسرائیل بود لبه بیش پاکستان از نظر من موشک در کرگیل زمان; هواپيمايی کمک خواهد کرد که بازگرداندن: IAF رئیس

rafale deal, rafale in india, rafale delivery, iaf news, iaf full form, iaf chief, indian air force, indian air force chief, indian air force chief name, indian air force chief of india 2019, indian air force chief name 2020, kargil warصحبت کردن در مورد Balakot حمله هوایی قرار گرفت که پس از کشنده پولوما حمله هوایی نیروهای مسلح گفت: نیروی هوایی هند خلبانان موفق به اعتصاب “انتخاب” هدف است.

نیروی هوایی هند تا به حال یک “لبه” بیش از نیروی هوایی پاکستان (PAF) در طول جنگ کارگیل اما آن را اجازه داده شد به “لغزش”, IAF رئیس RKS tony addison بیان شد که توسط ANI. با توجه به tony addison هند تا به حال یک لبه که آن را به من و یا فراتر از طیف بصری موشک قابلیت. RKS tony addison اتحاد تاکید بر قریب الوقوع القای هواپيمايی به IAF ناوگان برای قابلیت های بهتر. دست بالا بیش از نیروی هوایی پاکستان اجازه داده شد به لغزش به دلیل “یک دهه و نیم” مبارزه در دستیابی به فرایند برای افزایش نیروی هوایی اسرائیل را “قابلیت” های IAF رئیس به نقل شد. IAF رئیس جمهور گفت: آن است که محوری به داشتن سلاح های لبه عمیقا “رقابت منطقه” و هواپيمايی به زودی کمک به تحقق قابلیت های بهتر. اما IAF رئیس جمهور تاکید کرد که این کلیدی است برای حفظ این لبه اجازه می دهد نه به لغزش به عقب.

صحبت کردن در مرکز نیروی هوایی مطالعات در دهلی نو IAF رئیس RKS tony addison گفت: دولت مودی در زمان “جسورانه و خشن” تصمیم به انجام Balakot و زخمی در قلب تروریستی/وحشت در اردوگاه های آموزشی واقع در سمت دیگر خط کنترل, عمیق در داخل پاکستان است.

اخبار مرتبط

صحبت کردن در مورد Balakot حمله هوایی قرار گرفت که پس از کشنده پولوما حمله هوایی نیروهای مسلح گفت: نیروی هوایی هند خلبانان موفق به اعتصاب “انتخاب” هدف است. PAF پاسخ آمد 30 ساعت بعد IAF رئیس گفت. تحت این عملیات PAF سعی در ضربه کلید تاسیسات در سمت هند با هواپیما. اما نیروی هوایی اسرائیل با موفقیت خنثی کسانی که تلاش و مطمئن است که آن اهداف نمی تواند ضربه PAF IAF رئیس گفت. پاکستان در یک “عجله برای خلاص” و انجام آن را برای جلب رضایت مخاطبان داخلی.

معاون سابق رئیس جنگنده های نیروی هوایی مارشال RKS tony addison گرفت و به عنوان رئیس جدید در سال 2019 پس از بازنشستگی از پس Air Chief Marshal BS Dhanoa. Tony addison که در نظر گرفته شده است به عنوان یکی از بهترین خلبانان در نیروی هوایی اسرائیل راه اندازی شد به جنگنده جریان IAF در سال 1980. Tony addison دارای تجربه بیش از 27 نوع از جنگنده ها و هواپیماهای حمل و نقل از جمله هواپيمايی. آن tony addison که رهبری هند در میز مذاکره با فرانسوی ها ساخته شده هواپيمايی جنگنده هواپیماهای جنگی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>