IAA راه اندازی یک ابتکار اعطای وام به حمایت خود از شهروندان ارشد و محکوم کردن خشونت

This initiative has garnered much support from notable national newspapers as well as NGOs such as Rotaryاین ابتکار عمل به دست آورد تا به حمایت زیادی از قابل توجه روزنامه های ملی و همچنین سازمان های غیر دولتی مانند روتاری

با این مستند در اثر تهدید coronavirus بلندی در هوا, بین المللی تبلیغات انجمن (IAA) هند فصل رول خواهد شد یک سری از مبارزات برجسته نیاز به حفاظت از شهروند ارشد از این بیماری همه گیر و همچنین گسترش کلمه در برابر خشونت خانگی. مبارزات اعدام شده اند مستقل و خلاق تیم رانده شده توسط Dhananjay Khotpal و Neelam لاخانی.

با توجه به Punit درک رئيس جمهور IAA فصل ضروری است به مراقبت خوب از شهروندان ارشد با نگه داشتن آنها را ایمن از Covid-19. “در IAA است و ما تلاش مداوم به مردم را آگاه در مورد مسئولیت های خود نسبت به بزرگان. در طول این زمان به چالش کشیدن طرح های انجمن در این عرصه خواهد بود بیشتر و بیشتر تقویت شده. ما نیز نگران افزایش سطح خشونت در سراسر کشور است. ما خواهد بود با اجرای یک سری از مبارزات ارتباطات در سراسر کشور حساس شهروندان در این مسائل مهم است,” او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

این ابتکار عمل به دست آورد تا به حمایت زیادی از قابل توجه روزنامه های ملی و همچنین سازمان های غیر دولتی (Ngo) مانند دوار. علاوه بر این صنعت بدن مانند بازرگانان هندی مجلسی (IMC) و جمعیت اول (Laadli) نیز نقش مهمی در انتشار اطلاعات و مشاوره در صورت لزوم. “IAA و IMC باید همکاری خوب باعث می شود زودتر. ما بهترین های ما برای انتشار اطلاعات به ما عضویت پایه و اصرار اعضا به نوبه خود به گسترش این کلمه در مناطق نفوذ خود را,” Ashish فقط رئيس جمهور IMC گفت.

با بیش از 75 سال, پیر IAA است در سطح جهانی متمرکز یکپارچه تبلیغات انجمن تجارت با عضویت به نمایندگی از آژانس های تبلیغاتی و رسانه های خانه. IAA شامل 10 صفحه اقتصاد از جهان و شرکت اعضای سازمانی اعضای آموزشی وابسته و همچنین 56 فصل با اعضای فردی و حرفه ای جوان از 76 کشور جهان است.

دفعات بازدید: همچنین: Bajaj آلیانز موجب اقتدار تلاش کارگران خط مقدم در آخرین کمپین

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de