من خواهد بود برای اولین بار به انجمن خوش آمدید اگر Navjot Sidhu می پیوندد حزب ما: AAP پنجاب رئیس Bhagwant Mann

Bhagwant Mann, Aam Aadmi Party, Aam Aadmi Party punjab unit, Navjot Singh, Punjab Assembly polls, Amarinder Singhدر میان حدس و گمان است که AAP در تلاش است به خواستگاری Sidhu پیش از سال 2022 پنجاب سنجی مونتاژ مان گفت که او ساخته شده است که این پیشنهاد را به کریکت-تبدیل-سیاستمدار برای پیوستن به حزب. (یعنی عکس)

Aam Aadmi حزب پنجاب واحد رئیس Bhagwant Mann روز یکشنبه گفت که اگر کنگره رهبر Navjot سینگ Sidhu تصمیم می گیرد برای پیوستن به AAP او خواهد بود که برای اولین بار به او خوش آمد. در میان حدس و گمان است که AAP در تلاش است به خواستگاری Sidhu پیش از سال 2022 پنجاب سنجی مونتاژ مان گفت که او ساخته شده است که این پیشنهاد را به کریکت-تبدیل-سیاستمدار برای پیوستن به حزب.

اما او توضیح داد که او تا به حال برگزار نشده هر گونه مذاکرات در این زمینه با Sidhu. “من ساخته شده را ارائه می دهند اما وجود داشته اند نه ایران. Navjot Sidhu است لعنت فرد صادق; من خود از طرفداران بزرگ خود را در طول cricketing روز و مورد استفاده برای خاموش کردن تلویزیون هر زمان که او را کردم. من هنوز هم طرفداران خود را و باقی خواهد ماند تا در آینده بیش از حد. اگر او می پیوندد حزب ما من خواهد بود که برای اولین بار به او خوش آمد گفت:” مان.

اخبار مرتبط

در سنگرور MP گفت: درهای حزب بودند باز به همه کسانی که کار برای رفاه دولت بدون هیچ گونه منافع است. پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا مان اما طفره رفت یک پاسخ مستقیم که به طور خاص پرسید: اگر حزب او تا به حال نزدیک شدن Sidhu برای پیوستن به ساز و برگ. او پکتیا میباشد “نرخ بیکاری در حال افزایش بوده است قیمت ها افزایش یافته است…”

هنگامی که یکی دیگر از خبرنگار پرسید: اگر Sidhu ارائه می شود می تواند رئیس وزرا ارسال در جعبه گذاردن او می پیوندد AAP مان دوباره پاسخ طفره رفت و گفت: “کشاورزان خودکشی افزایش یافته است, جدول آب فرو رفته است. شما (رسانه ها) باید سوال در مورد پنجاب مسائل است.”

“Sidhu, Bhagwant Mann این نیست پنجاب مسائل. پنجاب مسائل کشاورزان خودکشی, ما, جدول آب پایین رفتن مسائل مربوط به جوانان ما اقتصاد ما این مسائل و شما باید از من بپرسید در مورد این” او اضافه شده است.

کنگره MLA از امریتسار شده بود الانبیا تا کنون از او استعفا داد و از کابینه دولت در سال گذشته است. Sidhu بود که در مواجهه با وزیر Amarinder سینگ محروم شد کلید خاموش اوراق بهادار در ترمیم کابینه در ماه ژوئن سال گذشته است. اما چند روز پیش Sidhu ملاقات کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی و رهبر حزب پریانکا گاندی Vadra.

در بیانیه ای بعد Sidhu گفت: او به نام “حزب فرماندهی عالی” به دهلی نو و که او مطلع دو رهبران ارشد یک نقشه راه برای “احیای” کنگره-حکومت دولت “به آن بکر شکوه”.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>