این جستجوها در برجسته پردازش فلز و تامین مالی گروه در TN

درآمد بخش مالیات به تازگی انجام یک جستجو در مورد کسب و کار برجسته گروه مستقر در چنای خرید و فروش در کسب و کار غیر آهنی فلز پردازش و سرب و مس و آلومینیوم و پول اعطای وام به فعالیت است.

این گروه گفته شده است که گزارش گردش مالی بیش از 1000 تومان کرور روپیه و درگیر در تعدادی از کسب و کار مانند پلاستیک تولید و تامین مالی فعالیت های.

برجسته از جستجو و کشف دوربین مخفی ابر سرور های دیگر از سرور به طور منظم مورد استفاده توسط این گروه برای حسابداری حساب نشده حاوی جزئیات معامله اغلب توسط این گروه به عنوان “kaccha” حساب یک بیانیه رسمی گفت.

به طور مشابه مقدار زیادی از داده های رمزگذاری شده بود که برگرفته از یک درایو قلم که دنبال شد و به دست آمده از یک شخص ثالث محل. قلم درایو و پایگاه داده بود رمزگشایی به جمع آوری اطلاعات در مورد حساب نشده سرمایه های انباشته شده توسط این گروه است.

شواهد نیز جمع آوری شده برای معرفی حساب نشده در بودجه به عنوان ساختگی به اشتراک گذاری حق بیمه در یکی از شرکت های گروه در این نسخه اضافه شده است.

تعداد زیادی از اموال و اسناد و سفته, ارسال مورخ چک گرفته شده به عنوان وثیقه امنیتی و غیره در پول وام کسب و کار بهبود در جستجو و کشف و ضبط شده است. طبق شواهد و مدارک شناسایی در, جستجو, جستجو اقدام منجر به تشنج نقدی تومان 1 کرور و تشخیص درآمد بحساب نیامده بیش از 400 تومان کرور. این تحقیقات هنوز ادامه دارد و این بخش در فرایند نهایی رسیدگی به این نسخه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>