به من گفت: به سرعت تست کردن. آنها تست و آنها آزمون: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر ما Covid-19 افزایش

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برانگیخت و در عین حال دوباره پس از او نشان داد که او خواسته Covid-19 تیم پاسخ به کم کردن سرعت تست برای پایین آوردن عظیم چوب خط حساب کردن. او استدلال کرد که تست بیشتر باعث به تعداد بی سابقه ای از موارد در حال کشف به عنوان در هر رویترز گزارش.

رئیس جمهور همچنین ادعا دروغ در موارد متعدد که افزایش Covid-19 آلوده مردم است که با توجه به تهاجمی تست مدل به دنبال آن در ایالات متحده است.

در اولین تجمع پس از وقوع مجبور سراسر کشور خاموش شدن ناگهانی در ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این جمعیت در Tulsa, اوکلاهما که تست شد یک “شمشیر دو لبه است.”

ایالات متحده-که بیشتر مرگ و میر و موارد بیش از هر کشور دیگر — است انجام شده حدود 27 میلیون coronavirus آزمون قرار دادن آن 26th در جهان سرانه هر رویترز گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار خود را برای تظاهرات در میان همه گیر جهانی به عنوان ما در حال رفتن برای انتخابات در ماه نوامبر سال 2020 که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن یک presumptive نامزد ریاست جمهوری به نمایندگی از جمهوری خواهان.

“در اینجا بد بخش: هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم شما را پیدا خواهد کرد بیشتر موارد” مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال کرد.

“بنابراین من گفت:” سرعت تست کردن.’ آنها تست و آنها تست,” او اضافه شده است.

معلوم نبود از مغلوب ساختن پیشی جستن تن اگر او بازی به جمعیت که تشویق به عنوان او صحبت کرد و یا اگر او در حال جدی است.

Coronavirus موارد مشخصی در چندین ایالت از جمله ایالت اوکلاهما و محلی مقامات بهداشت خواسته بود مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق انداختن این تجمع از ترس این امر منجر به گسترش است.

شش نفر از اعضای یک پیشرفت تیم مشغول به کار در تولسا پیش از این تجمع بودند آزمایش مثبت برای Covid-19 مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: تنها چند ساعت قبل از رئیس جمهور در زمان مرحله رویترز گزارش اضافه شده است.

منتشر شده در


21 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *