در طول یک بحث در دولت از اقتصاد فاکس نیوز, شرکت میزبان جسی Watters پاره پاره کردن مقالات از نویسندگان دانا Brazile, بعد ادعای او “کشیده پلوسی.”

Brazile ساخته شده در مورد سهشنبه قسمت پنج که برگ برنده موفقیت در اقتصاد آمده اند تا حدودی به این دلیل او به ارث برده “اقتصاد قوی” از رئیس جمهور باراک اوباما.

“همه چیز رو بهتر تحت باراک اوباما ، بازار سهام رو بهتر دستمزد شروع به بالا رفتن تعداد بیمه آمریکایی ها پایین رفت. همه چیز رو بهتر تحت ریاست جمهوری اوباما” Brazile گفت. “در حال حاضر این واقعیت است که رئيس جمهور تهمت به ارث برده 4.7 نرخ بیکاری — به یاد داشته باشید که بازار سهام یکی متریک — اما نگاهی به مهم ترین متریک است و دستمزد. دستمزد شروع به بالا رفتن در زیر باراک اوباما.”

شرکت میزبان Greg Gutfeld سپس اقدام به شامل فاکس نیوز عامل امیلی Compagno به مکالمه اما Brazile interjected به این نتیجه نقطه: “من هم نمودار ها و نقشه ها و هر چیزی که شما نیاز دارید.” قبل از او به پایان رسید او استدلال Watters پاره پاره تا مقالات خود به سرعت اعلام, “هی, من کشیده پلوسی. شما بچه ها آن را دوست داشتم وقتی که او این کار را کرد!” Watters را سخن گفتن است و اشاره به زمانی که مجلس نانسی پلوسی پاره پاره تا کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 دولت از آدرس اتحادیه.

بعد از آن در نمایش Watters گفت: مادر او را به حال texted او midshow و گفت که او باید عذر خواهی به Brazile. اما Watters گفت که عذرخواهی می کنیم “وقتی نانسی معذرت خواهی.”

“مادر من در واقع فقط پیامک بدید. او می گوید: “پاره که شد غیر قابل توجیه و نفرت انگیز و فراتر از آن رنجور و همچنین کاملا بی احترامی رفتار است. عذرخواهی می کنیم.’ من عذرخواهی خواهد کرد زمانی که نانسی معذرت خواهی,” Watters گفت.

“شما می دانید چه ؟ شما باید خود را به گوش مادر” Brazile گفت که Watters پاسخ داد: “من شنیده ام که چند بار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de