“من فراهم کردن اشتغال برای جناح راست رسانه ها’: Joy Behar تعطیل شایعات او بازنشسته است و

مشاهده co-میزبان Joy Behar اعلام کرد او خواهد بود چسبیده در اطراف ABC نشان می دهد پس از شایعات از گسترش ترک.

“آنها همیشه در حال صحبت کردن در مورد من ترک نشان می دهد اما من هستم نه من هستم نه ترک نشان می دهد — اجازه دهید به من می گویند شایعات بازنشستگی من شده اند تا حد زیادی اغراق آمیز” میزبان گفت: پنج قسمت. “در اینجا چیزی است: آنچه من می خواهم به انجام? این بیماری همه گیر بازی تغییر کرده است.”

او افزود: “اجازه دهید فراموش نکنید که من ارائه اشتغال برای جناح راست رسانه ها. منظورم این است که من یک کار خالق بیش از Breitbart. همه چیز من می گویند به نظر می رسد در Breitbart. من نمی بینم شما می دانید که چگونه من می توانم را ترک کنند.”

پندار و مجبور شد برای برطرف کردن شایعات پس از انواع فرار یک قطعه در روز شنبه است که به نقل از میزبان گفت: او ممکن است آماده برای حرکت از نشان می دهد.

“من سه سال قرارداد” پندار و گفت: در این مصاحبه که به نظر می رسد در این کتاب که به پانچ: انفجاری در داخل داستان ‘نمایش’ با انواع را رامین Setoodeh.

“اما این بدان معنا نیست که من نمی توانم ترک اگر من می خواهم به دلیل این که آنها واقعا نمی تواند هر چیزی را برای من در این نقطه است. من نمی بینم خودم را برای ماندن بیشتر در [زمان]. که در آن است! من می تواند اشتباه است. اگر من به عنوان افسانه در [2022] به عنوان من در حال حاضر من فکر می کنم” او ادامه داد. “اما شانس است که اتفاق می افتد … شما می دانید که زمان پیاده روی است. من یک بچه است.”

منابع متعدد در این نمایش نیز گفت که پندار و فکر کردن در مورد ترک در سال 2022 اما یک سخنگوی ABC این ادعا را تکذیب کرد.

“شادی شد و پرسید چه اتفاقی می افتد در پایان قرارداد و به عنوان او خودش را به روشنی در این مصاحبه اگر او را به عنوان افسانه در [2022] به عنوان من در حال حاضر او را در صندلی خود در جدول” نماینده گفت.

77 ساله میزبان در حال حاضر طولانی ترین عضو در خدمت نشان می دهد. وجود دارد در حال حاضر چهار میزبان در این دیدگاه پس از ابی شکارچی چپ در ماه ژانویه به دنبال درگیری با نشان دادن بالا برنج. شکارچی گفت: او می روم به کار پدرش فرمانداری کمپین اما منابع از نمایش گفت: او در سمت چپ در قسمت چرا که او تحت درمان قرار گرفت “مانند گه.”

تا کنون مشاهده کرده است تصمیم به استیک با تنها چهار میزبان زیر شکارچی خروج. اگر پندار و برگ نشان می دهد به طور بالقوه می تواند جای خود را با مهمان میزبان آنا ناوارو که به نظر می رسد در روزهای جمعه و یا مهمان میزبان سارا هینز که حضور منظم در طول coronavirus بیماری همه گیر. هینز بود سابق به طور منظم شرکت میزبان از نظر طول آن 20 و 21 فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im