‘من آن را’: 104 سال از جنگ جهانی دوم veteran شکست coronavirus در زمان برای جشن تولد

یک 104 سال از جنگ جهانی دوم کهنه تبدیل شده است قدیمی ترین شناخته شده بازمانده از شیوع کروناویروس او پس از شکست این بیماری در زمان تولد خود را.

لایحه Lapschies تا به حال یک جشن با خانواده اش روز شنبه به جشن تولد خود را کمتر از یک ماه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

“من نمی دانم” Lapschies گفت: در مورد شکست دادن بیماری به اورگان رادیو و تلویزیون است. “این فقط رفت. نشستن در اینجا و شما می توانید خلاص شدن از هر چیزی است.”

[ همچنین بخوانید: ویژه زندانیان: 75 سال پس از او به ضرب گلوله کشته شد بیش از ژاپن تلنگر Hanley نشان می دهد که چگونه او جان سالم به در برد]

جانباز نادر است برای یک بیماری اصلی تلفات که کسانی که بیش از 80 سال است. Lapschies تا به حال مورد خفیف ویروس و هرگز شديد تنفسی مسائل به گفته یکی از پزشکان خود را.

“این می تواند به راحتی رفته راه دیگر” دکتر گفت: Rob Richardson, یکی از پزشکان نظارت بر مراقبت در جانبازان خانه. “وجود دارد نه بسیاری از مداخلات است که می تواند انجام شود.”

Lapschies که متولد سال 1916 در Salem Oregon, نیز جان سالم به در 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی. او در رفتن به پیش نویس توسط ارتش ایالات متحده در سال 1943.

دختر خود Carolee قهوه ای گفت: پدر او یک خوش بین شخصیت. شخصیت او ممکن است شده اند چه کمک به او را ضرب و شتم از 103 سال ژانگ Guangfen به عنوان قدیمی ترین coronavirus بازمانده.

در مورد او چگونه احساس خود را در مورد اینکه 104, Lapschies گفت: او نوه جیمی Yutzie, “خیلی خوب است.”

“من ساخته شده آن را,” او اضافه شده است.

“من فکر می کردم ما ممکن است 30 درصد مرگ و مير در اینجا ما در مرکز” ریچاردسون گفت: در مورد خانه که در آن Lapschies زندگی می کند. “از آنجا که همه ما جانبازان را برخی دیگر از مشکلات پزشکی است.”

تا کنون 16 نفر را تایید کرده اند coronavirus موارد در جانبازان خانه. نیمی از کسانی که بهبود یافته اند هر چند دو فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im